Trwa ładowanie...

Zaginął mężczyzna. Był widziany na szlaku turystycznym w Beskidach

Adrian Pietranek, który 11 kwietnia wyszedł z domu informując, że udaje się do pracy na teren Katowic, jest nadal uważany za zaginionego. Kilka dni temu mężczyzna był widziany w Beskidach, w związku z czym GOPR apeluje do turystów o pomoc.

Adrian Pietranek był widziany w Beskidach, w rejonie Chorobaczej Łąki Adrian Pietranek był widziany w Beskidach, w rejonie Chorobaczej Łąki Źródło: Adobe Stock, fot: bayazed
d2wglst
d2wglst

Jak informuje beskidzki GOPR, z ustaleń policji wynika, że 18 kwietnia zaginiony był widziany w Beskidach, a dokładniej na Przełęczy u Panienki (rejon Chrobaczej Łąki). Poruszał się żółtym szlakiem turystycznym.

Mężczyzna może przebywać w terenie górskim i leśnym, jest instruktorem survivalu oraz technik przetrwania.

Zaginął Adrian Pietranek. Jak wygląda?

Adrian Pietranek wygląda na ok. 40 lat. Ma 185-187 cm wzrostu i waży ok. 105 kg. Sylwetka muskularna, krępa. Mężczyzna jest ogolony na łyso, ale nosi dużą czarną brodę oraz wąsy. Jego cechy charakterystyczne to tatuaże - na obu ramionach i lewym przedramieniu.

d2wglst

Zaginiony porusza się srebrnym samochodem Citroen C5 (typu kombi) o numerze rejestracyjnym SI 77449.

Służby i rodzina proszą o pomoc

"Mając na uwadze ustalone informacje, prosimy wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym mężczyźnie lub spotkały go w terenie górskim albo na szlaku, o kontakt z policją" - apelują goprowcy.

Ktokolwiek widział zaginionego lub ma jakieś informacje dotyczące miejsca jego pobytu proszony jest o niezwłoczny kontakt z policją pod numerem alarmowym 112, 723644154 lub 793913603.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Niektórzy nigdy nie chcą być odnalezieni. Wtedy zgłaszają się na policję

d2wglst
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d2wglst