Trwa ładowanie...

Zapłaciła 46 funtów za lot z Glasgow na Kretę. Okazało się, że była jedyną pasażerką na pokładzie

Szkotka skorzystała z promocji linii JET2 i kupiła za 46 (ok.219 zł) funtów bilet z Glasgow na grecką wyspę Kretę. Kiedy wsiadała do samolotu, okazało się, że będzie jedyną pasażerką na pokładzie.

Zapłaciła 46 funtów za lot z Glasgow na Kretę. Okazało się, że była jedyną pasażerką na pokładzieŹródło: Zrzut ekranu / Daily Mail
dxjguau
dxjguau

Kiedy Karon Grieve, 57-letnia mieszkanka miejscowości Dunlop (region East Ayrshire), była w drodze na lotnisko w Glasgow, nie przypuszczała, że kilka dni później zdjęcia z jej podróży obiegną świat. Podczas odprawy pracownik poinformował ją, że jest jedną z trzech osób, które kupiły bilety na kończący letni sezon lot do Grecji tanimi liniami Jet2. Okazało się, że pozostali pasażerowie nie pojawili się na lotnisku, więc była jedynym, który wsiadał na pokład.

– Gdy byłam na odprawie, żartowałam z pracownikiem na temat tego, ile osób poleci tym samolotem, ponieważ rok temu było ich zaledwie osiem. Powiedziano mi, abym zgadła i doszliśmy do dwóch, bo oprócz mnie tylko tyle wykupiło bilety. Koniec końców nie pojawili się na lotnisku – komentowała Karon Grieve.

Nie tylko urlopowiczka, ale także załoga była zaskoczona tą sytuacją. Dlatego jedna ze stewardes uwieczniła Szkotkę na zdjęciu, na którym widać rzędy pustych siedzeń. Kobieta została podczas lotu potraktowana z pewnymi przywilejami – otrzymała darmowy posiłek, mogła zamawiać alkohol i, z oczywistych względów, zaproponowano jej najbardziej komfortowe miejsce.

– Na pokład trafiłam tylko ja, załoga i pilot. Siedziałam w fotelu o numerze 1, więc miałam sporo przestrzeni przed sobą, to było fantastyczne – powiedziała Karon. Przez całą drogę pilot zwracał się do niej przez głośnik po imieniu i informował ją, nad jakimi krajami obecnie przelatują oraz na co warto zwrócić uwagę. Po wylądowaniu na Krecie, Szkotka uniknęła kolejek przy odbiorze bagażu, który podano jej bezpośrednio z samolotu.

Zobacz też: Kreta - perła Morza Śródziemnego

Źródło: Daily Mail

dxjguau
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxjguau