Qaqwqwrqw

Zasnął na torach. Chwilę później jechał tamtędy pociąg

Tory kolejowe raczej nie są zbyt wygodnym miejscem na drzemkę. Mimo to pewien mężczyzna postanowił sprawdzić to własnej skórze, więc położył się na nich i zasnął. A po chwili nadjechał pociąg.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężczyzna był jednym z uczestników festynu ludowego w Pisarzowej
Mężczyzna był jednym z uczestników festynu ludowego w Pisarzowej (Facebook.com, Fot: Stacja Męcina)
Qaqwqwrqw

Linia Chabówka – Nowy Sącz, choć jest czynnym szlakiem kolejowym, często jest wykorzystywana przez pieszych, rowerzystów czy motocyklistów. Ostatnio natomiast odpoczywał tam jeden z uczestników festynu ludowego w Pisarzowej. Prawdopodobnie przytłoczyła go ilość atrakcji i musiał chwilkę odpocząć, by zregenerować siły do dalszej zabawy.

Traf chciał, że znalazł tor kolejowy, którego jedna szyna posłużyła mężczyźnie za poduszkę, a podkłady pełniły rolę materaca. Nie wiadomo, czy leżało mu się bardzo komfortowo, ale z pewnością było wystarczająco wygodnie, żeby zasnąć.

Qaqwqwrqw

Gdyby nie czujność świadków mogłoby dojść do tragedii. Na szczęście mężczyzna został w porę zauważony, a maszynista nadjeżdżającego pociągu dostał informację o zaistniałej sytuacji i zdążył wyhamować pojazd.

Zmęczony imprezowicz został bezpiecznie usunięty z trasy, ale „ten przypadek pokazuje na jakie niebezpieczeństwa są narażeni maszyniści prowadzący pociąg!” – czytamy na stronie Stacja Męcina, która poinformowała o zdarzeniu.

Qaqwqwrqw

Źródło: Sądeczanin.info

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Turystyka
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw