Trwa ładowanie...

Zasnął na torach. Chwilę później jechał tamtędy pociąg

Tory kolejowe raczej nie są zbyt wygodnym miejscem na drzemkę. Mimo to pewien mężczyzna postanowił sprawdzić to własnej skórze, więc położył się na nich i zasnął. A po chwili nadjechał pociąg.

Share
Zasnął na torach. Chwilę później jechał tamtędy pociąg
Źródło: Facebook.com, Fot: Stacja Męcina
dzc64nf

Linia Chabówka – Nowy Sącz, choć jest czynnym szlakiem kolejowym, często jest wykorzystywana przez pieszych, rowerzystów czy motocyklistów. Ostatnio natomiast odpoczywał tam jeden z uczestników festynu ludowego w Pisarzowej. Prawdopodobnie przytłoczyła go ilość atrakcji i musiał chwilkę odpocząć, by zregenerować siły do dalszej zabawy.

Traf chciał, że znalazł tor kolejowy, którego jedna szyna posłużyła mężczyźnie za poduszkę, a podkłady pełniły rolę materaca. Nie wiadomo, czy leżało mu się bardzo komfortowo, ale z pewnością było wystarczająco wygodnie, żeby zasnąć.

Gdyby nie czujność świadków mogłoby dojść do tragedii. Na szczęście mężczyzna został w porę zauważony, a maszynista nadjeżdżającego pociągu dostał informację o zaistniałej sytuacji i zdążył wyhamować pojazd.

Zmęczony imprezowicz został bezpiecznie usunięty z trasy, ale „ten przypadek pokazuje na jakie niebezpieczeństwa są narażeni maszyniści prowadzący pociąg!” – czytamy na stronie Stacja Męcina, która poinformowała o zdarzeniu.

Źródło: Sądeczanin.info

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dzc64nf

Podziel się opinią

Share
dzc64nf
dzc64nf