Trwa ładowanie...
d24av7h

Aktywne wakacje. Sprawdzamy, co najczęściej oferują hotele za granicą

Coraz częściej spędzamy czas aktywnie i tak samo chcemy spędzać wakacje. Hotele w popularnych kurortach oferują coraz więcej możliwości uprawiana sportów - część jest w cenie, za część musimy dodatkowo płacić w zależności od obiektu. Jakie są możliwości?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lubianą przez turystów formą aktywności na wakacjach jest aqua-aerobik
Lubianą przez turystów formą aktywności na wakacjach jest aqua-aerobik (Shutterstock.com)
d24av7h

W wielu hotelach siłownia wyposażona w sprzęt do ćwiczeń siłowych i cardio to podstawa. W sezonie hotele prowadzą animacje dla dzieci i dorosłych, często o charakterze lokalnym. I tak jest to aerobik czy aqua-aerobik, gry zespołowe (siatkówka, koszykówka, gra w basenie), joga na plaży czy taniec.

Przykładem lokalnych atrakcji są np. taniec merenque na Dominikanie, capoeira na Wyspach Zielonego Przylądka czy gra w golfa w Turcji w rejonie Belek, który słynie z tego sportu.

Shutterstock.com
Podziel się

Wiele obiektów posiada też korty tenisowe, stoły do tenisa czy darty. Na plażach w Turcji, Grecji czy w Egipcie bez problemu znajdziemy ofertę sportów wodnych, m.in. kitesurfing, skuter wodny, a także loty paralotnią.

Turyści lubią też przejażdżki - na wielbłądzie w Maroku, Tunezji czy Egipcie lub na koniu, np. na Wyspach Zielonego Przylądka, gdzie atrakcją jest też łowienie ryb na kutrach. Animacje sportowe w hotelach najczęściej prowadzone są w ciągu dnia, a wieczorem najczęstszą aktywnością jest taniec.

d24av7h

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Niedoceniany zakątek Europy

d24av7h

Podziel się opinią

Share

d24av7h

d24av7h