Trwa ładowanie...

Buziaki z Nicei od Renaty Kaczoruk

Modelka i "ulubienica" programu „Azja Express” pochwaliła się zdjęciami z Lazurowego Wybrzeża. Co prawda widać na nich mniej Nicei, a więcej koronek, ale zobaczmy, gdzie przebywa celebrytka.

Share
Buziaki z Nicei od Renaty Kaczoruk
Źródło: Instagram.com, fot: renul_ka
d1aklrr

Renata Kaczoruk, którą po programie część telewidzów nazywa Renulką bądź Żenulką, przebywa właśnie we Francji. Swoim pobytem w eleganckim kurorcie nie omieszkała pochwalić się fanom na Instagramie, których pozdrowiła, przesyłając buziaki. Poranek modelka przywitała na balkonie, z którego rozciąga się widok na piękne, nicejskie wybrzeże i Promenadę Anglików (franc. Promenade des Anglais). Ta ostatnia, ciągnąca się pomiędzy Zatoką Aniołów a starym miastem, jest swoistym symbolem tego ośrodka, chyba najczęściej pojawia się na pocztówkach i bajecznych fotografiach z folderów biur podróży. Na innych fotografiach Kaczoruk w zwiewnej sulience pozuje na malowniczych skałkach.

Nie za zimno? – aż chciałoby się zapytać. W Nicei jest obecnie 16 st. C, ale ten region słynie z łagodnego klimatu – już wiosną można się tu opalać na plażach. „Niedoszły narzeczony” Kaczoruk jednak chyba nie czuje się gotowy na negliż. Kuba Wojewódzki, który towarzyszy Renacie na Lazurowym Wybrzeżu, wyleguje się nad morzem, opatulony w bluzę. Twierdzi, że „się nudzi”, ale trochę nie wierzymy – jak to możliwe, gdy ma się u boku kobietę w takiej bieliźnie?

Ddyby zdjęcie celebrytów zainspirowały Was do wyjazdu do Nicei, dodamy tylko, że miasto słynące z przepięknej architektury, krętych i urokliwych uliczek, skąpanych w słońcu placów starego miasta, imponujących kamienic oraz znakomitych muzeów i galerii sztuki nowoczesnej – jest nie tylko świetnym kierunkiem na wypoczynek. Stanowi też doskonałą bazę wypadową: łatwo stąd dostać się do Włoch i Monako, a na Korsykę płynie się 3 godziny promem. To co, pakujecie walizki?

d1aklrr

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1aklrr
d1aklrr