Trwa ładowanie...
ycipk-14mnnu

Chiński roznosiciel ulotek. Takiego jeszcze nie widzieliście

To najprawdopodobniej najbardziej leniwy roznosiciel ulotek na świecie. Pracownik przebrany za brązowego misia leży na środku chodnika i czeka, aż przechodnie sami sięgną po świstek papieru. Wideo stało się hitem w sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chiński roznosiciel ulotek znalazł sposób, by się nie narobić, a zarobić
Chiński roznosiciel ulotek znalazł sposób, by się nie narobić, a zarobić (Facebook.com/ South China Morning Post)
ycipk-14mnnu

Dzięki nietypowej, aczkolwiek świetnie sprawdzającej się metodzie leniwy miś może mieć pewność, że co najmniej połowa ulotek nie trafi do śmietnika. Bo to, jak pracuje, intryguje przechodniów, którzy z zainteresowaniem do niego podchodzą.

Rozdawanie ulotek na leżąco tylko z pozoru wydaje się przyjemne, bo przecież betonowy chodnik jest naprawdę zimny i twardy. Wyczerpujące jest również nieustanne trzymanie w górze ręki z ulotkami. Bywa, że mija dłuższa chwila, nim ktoś zdecyduje się sięgnąć po kartę. Nieustanne leniuchowanie jest więc tylko pozorne.

ycipk-14mnnu

Jak widać technika na "leniwego misia" przynosi efekty, bo ten nietypowy roznosiciel ulotek potrafi rozdać dziennie nawet 3 tys. sztuk broszur. Wideo szybko rozprzestrzeniło się w mediach społecznościowych, a coraz więcej ludzi chce osobiście "poczęstować się" karteczką od tego pana. Niektórzy nawet przynoszą mu napoje i upominki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Ten mężczyzna każdego dnia przez rok jadł rybę

ycipk-14mnnu
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-14mnnu

ycipk-14mnnu
ycipk-14mnnu