Trwa ładowanie...
d4n8o62

Chiński roznosiciel ulotek. Takiego jeszcze nie widzieliście

To najprawdopodobniej najbardziej leniwy roznosiciel ulotek na świecie. Pracownik przebrany za brązowego misia leży na środku chodnika i czeka, aż przechodnie sami sięgną po świstek papieru. Wideo stało się hitem w sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chiński roznosiciel ulotek znalazł sposób, by się nie narobić, a zarobić
Chiński roznosiciel ulotek znalazł sposób, by się nie narobić, a zarobić (Facebook.com/ South China Morning Post)
d4n8o62

Dzięki nietypowej, aczkolwiek świetnie sprawdzającej się metodzie leniwy miś może mieć pewność, że co najmniej połowa ulotek nie trafi do śmietnika. Bo to, jak pracuje, intryguje przechodniów, którzy z zainteresowaniem do niego podchodzą.

Rozdawanie ulotek na leżąco tylko z pozoru wydaje się przyjemne, bo przecież betonowy chodnik jest naprawdę zimny i twardy. Wyczerpujące jest również nieustanne trzymanie w górze ręki z ulotkami. Bywa, że mija dłuższa chwila, nim ktoś zdecyduje się sięgnąć po kartę. Nieustanne leniuchowanie jest więc tylko pozorne.

d4n8o62

Jak widać technika na "leniwego misia" przynosi efekty, bo ten nietypowy roznosiciel ulotek potrafi rozdać dziennie nawet 3 tys. sztuk broszur. Wideo szybko rozprzestrzeniło się w mediach społecznościowych, a coraz więcej ludzi chce osobiście "poczęstować się" karteczką od tego pana. Niektórzy nawet przynoszą mu napoje i upominki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Ten mężczyzna każdego dnia przez rok jadł rybę

d4n8o62

Podziel się opinią

Share

d4n8o62

d4n8o62