Trwa ładowanie...

Chorwacja objazdowo. Tydzień za mniej niż 1 tys. zł

Perła Adriatyku. Teraz możesz poznać ją na wskroś. Znaleźliśmy dla ciebie świetną okazję last minute – objazdową wycieczkę, podczas której zobaczysz wszystkie największe chorwackie atrakcje, a zapłacisz naprawdę niewiele. Zaledwie 998 zł za tygodniowe zwiedzanie (z wyżywieniem).

Chorwacja objazdowo. Tydzień za mniej niż 1 tys. złŹródło: Shutterstock.com, fot: S-F
d1626k4
d1626k4

W tej cenie dostępny jest wyjazd 6 maja z Głubczyc (woj. opolskie); w przypadku wyjazdu z 28 innych polskich miast koszt nieznacznie wzrasta – do 1043 zł za osobę (już ze śniadaniami i odiadokolacjami). Ponieważ punktów "startowych" jest tak dużo, jest to świetna opcja dla osób, mających problem z dotarciem do największych polskich ośrodków, jak Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław czy Katowice, z których zazwyczaj odbywają się loty. Dogodna lokalizacja miejsc "zbiórki" pozwala też na starcie zaoszczędzić na dojeździe do większych miast.
WYCIECZKA OBJAZDOWA PO CHORWACJI. PRZEJAZDY + NOCLEGI + WYŻYWIENIE ZA 998 ZŁ

Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa CC BY
Źródło: Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa CC BY, fot: Roybb95

Sam program wycieczki jest bezkonkurencyjny. Chorwację można tu poznać od A do Z. A właściwie od Z do Z, bo wszystko zaczyna się w Zadarze, a kończy w Zagrzebiu. Na liczącej ok. 2 tys. km. trasie zwiedzisz wybrzeże Chorwacji ze słynną Riwierą Makarską, szmaragdowym morzem i wynurzającymi się z niego pięknymi wyspami. Nie ominiesz chorwackiego cudu natury – Jezior Plitwickich zlokalizowanych w Parku Narodowym, wpisanym na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. 16 jeziorek krasowych, wypełnionych nieziemskim wręcz turkusem (zawdzięczają go rozpuszczonemu w wodzie węglanowi wapnia), jest połączonych wspaniałymi wodospadami. Nie ma szans, że się nie zachwycisz.

Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com, fot: Inu

Na objeździe poznasz też przepiękny Dubrownik – jedno z tych miejsc, do których chce się wracać bez końca. Dotrzesz także do Splitu – zachwycającego portowego miasta z unikalną starówką wkomponowaną w antyczny pałac cesarza Dioklecjana. A wszystko to przy wspaniałej, sprzyjającej zwiedzaniu pogodzie (w pierwszej połowie maja możesz spodziewać się ok. 23 st. C).

Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com, fot: paul prescott
d1626k4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1626k4