Trwa ładowanie...

Coraz bliżej do otwarcia Majaland. Są pierwsze zdjęcia

Najnowszy park rozrywki w Polsce zostanie otwarty w maju br. Coraz więcej atrakcji jest już gotowych. Znane są także ceny biletów.

Coraz bliżej do otwarcia Majaland. Są pierwsze zdjęciaŹródło: www.facebook.com/MajalandKownaty
d4m16be
d4m16be

Majaland, w którym będzie można spotkać Pszczółkę Maję, Wikinga Vica oraz Heidi, powstaje w miejscowości Kownaty w województwie lubuskim. Teren znajduje się mniej więcej w połowie drogi między Berlinem a Poznaniem, w pobliżu zjazdu z autostrady A2.

Całoroczny park będzie składał się z zewnętrznej strefy atrakcji o powierzchni ok. 8 ha oraz podobnej przestrzeni wewnątrz budynku, wypełnionego karuzelami, zjeżdżalniami, a nawet kolejką górską. Pod dachem znajdować się będą także m.in. restauracje, dyskoteka i fontanny. Według szacunków Majaland rocznie przyjmie ok. 300 tys. gości.

Otwarcie zaplanowane jest na 26 maja. Podano już ceny biletów. Odwiedzający o wzroście powyżej metra zapłacą 69,90 zł, dzieci między 85 cm a 1 m 34,90 zł, a maluchy poniżej 85 cm wchodzą za darmo. Bilet obejmuje całodzienne korzystanie ze wszystkich atrakcji oraz możliwość obejrzenia przedstawienia w teatrze znajdującym się na terenie parku.

Majaland jest pierwszym parkiem tematycznym w Holiday Park Kownaty, który docelowo ma obejmować powierzchnię 205 ha. Będzie składał się z sąsiadujących ze sobą parków tematycznych dla każdej grupy wiekowej i innych obiektów, jak hotele i park domków letniskowych.

Niesforni turyści w Zakopanem. Zobacz wideo!

d4m16be
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4m16be