Trwa ładowanie...
Wakacje.pl
Nocowanie.pl
Plaże
Wyspy
Egzotyka
W Podróży
Miasta
Poza miastem
Ludzie
Wideo
Zobacz inne
Najnowsze
Popularne

Coraz bliżej do otwarcia Majaland. Są pierwsze zdjęcia

Najnowszy park rozrywki w Polsce zostanie otwarty w maju br. Coraz więcej atrakcji jest już gotowych. Znane są także ceny biletów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Otwarcie parku Majaland zaplanowane jest na 26 maja
Otwarcie parku Majaland zaplanowane jest na 26 maja (www.facebook.com/MajalandKownaty)

Majaland, w którym będzie można spotkać Pszczółkę Maję, Wikinga Vica oraz Heidi, powstaje w miejscowości Kownaty w województwie lubuskim. Teren znajduje się mniej więcej w połowie drogi między Berlinem a Poznaniem, w pobliżu zjazdu z autostrady A2.

Całoroczny park będzie składał się z zewnętrznej strefy atrakcji o powierzchni ok. 8 ha oraz podobnej przestrzeni wewnątrz budynku, wypełnionego karuzelami, zjeżdżalniami, a nawet kolejką górską. Pod dachem znajdować się będą także m.in. restauracje, dyskoteka i fontanny. Według szacunków Majaland rocznie przyjmie ok. 300 tys. gości.

Otwarcie zaplanowane jest na 26 maja. Podano już ceny biletów. Odwiedzający o wzroście powyżej metra zapłacą 69,90 zł, dzieci między 85 cm a 1 m 34,90 zł, a maluchy poniżej 85 cm wchodzą za darmo. Bilet obejmuje całodzienne korzystanie ze wszystkich atrakcji oraz możliwość obejrzenia przedstawienia w teatrze znajdującym się na terenie parku.

Majaland jest pierwszym parkiem tematycznym w Holiday Park Kownaty, który docelowo ma obejmować powierzchnię 205 ha. Będzie składał się z sąsiadujących ze sobą parków tematycznych dla każdej grupy wiekowej i innych obiektów, jak hotele i park domków letniskowych.

Niesforni turyści w Zakopanem. Zobacz wideo!

Podziel się opinią

Share
Slot