Trwa ładowanie...
ycipk-2pz06x

Dostajesz 10 tys. dolarów. Po czym zwiedzasz Stany Zjednoczone i jesz żeberka z grilla

Tego lata szef kuchni Reynolds Wrap poszukuje pracownika, który pomoże znaleźć najlepsze żeberka w Stanach Zjednoczonych. Oferta jest niezwykle ciekawa. Jedz i podróżuj!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zwiedzaj USA i jedz żeberka
Zwiedzaj USA i jedz żeberka (123RF)
ycipk-2pz06x

Amerykański szef kuchni Reynolds Wrap poszukuje specjalisty od grilla. Praca jest prosta: dostaniesz 10 tys. dolarów, a następnie musisz udać się do najbardziej znanych miast w Stanach Zjednoczonych, aby znaleźć najlepsze żeberka w kraju.

Zobacz także: Kolacja u najlepszego kucharza na świecie. Luksus na talerzu

Nie musisz podróżować sam. Wrap zachęca, żeby zabrać ze sobą przyjaciela. Aby dostać pracę należy wysłać wniosek na adres: careers@ReynoldsWrapCGO.com. Trzeba w nim przesłać ulubiony przepis oraz wyjaśnienie, dlaczego jesteś najlepszym kandydatem do tej pracy.

ycipk-2pz06x

Rok temu udało się to Kari z Oklahomy. Na stronie internetowej kucharza przeczytamy: "Nasz smakosz i najnowszy członek zespołu zna się na kuchni i grilluje od 14. roku życia".

Zobacz także: Strażak, psycholog, trochę kucharz. Czego nie wiecie o zawodzie stewarda

Kari rozpoczęła dwutygodniową podróż, by obejrzeć i zasmakować najlepszych żeberek w całym kraju. Na reynoldskitchens.com przeczytamy również o jej doświadczeniach, technikach grillowania i rekomendacjach z podczas jej pobytu w Nashville, Memphis, Kansas City, Dallas i Austin.

ycipk-2pz06x

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: #KresyŚwiata: Rzucił korpo, wyjechał w świat. Teraz jest znanym blogerem

Polub WP Turystyka
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2pz06x

ycipk-2pz06x
ycipk-2pz06x