Trwa ładowanie...
ycipk-4erlod

Europejskie kraje widziane z innej perspektywy. Polska pokazana jako lwia głowa

Niemiecki artysta stworzył kreatywną mapę Europy. Przedstawił poszczególne kraje jako zwierzęta lub przedmioty. Polskę widzi jak jako głowę lwa. A co wam przypomina kształt naszego państwa?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niemieckiemu artyście Polska przypomina głowę lwa
Niemieckiemu artyście Polska przypomina głowę lwa (youtube.com/ Zackabier)
ycipk-4erlod

Ziemniak, kalafior, gnom ogrodowy, duch, kaczka, a nawet rakieta. Tak Zackabier, niemiecki artysta i youtuber wyobraża sobie europejskie kraje. Jego najnowsze wideo nazywa się "Europe According to Creative People – What Europe Countries look like" i pokazuje przezabawną kompilację jego skojarzeń z kształtami krajów Starego Kontynentu.

W ciągu 13 minut Zackabier przedstawia obrazy, które narodziły się w jego głowie. Linie graniczne państw tylko z pozoru są "nijakie", ale gdy dłużej się im przypatrzymy, możemy dostrzec wiele szczegółów.

ycipk-4erlod
youtube.com/ Zackabier
Podziel się

Polskę Zackabier wyobraża sobie jako lwa z otwartą paszczą. Niemcy jawią się w jego interpretacji jako gnom ogrodowy, a wyjątkowo prosty kształt Węgier przypomina mu ziemniaka. Graficzne przedstawienie pozostałych krajów europejskich oceńcie sami… Podobnie je sobie wyobrażaliście?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: "Racja Stanu". Były ambasador USA w Polsce: "Silna Europa to była nasza idea"

ycipk-4erlod
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4erlod

ycipk-4erlod
ycipk-4erlod