Trwa ładowanie...

"Jeszcze będzie sezon". Pokrzepiający utwór Hotelu Sopot w dobie koronawirusa

Przez koronawirusa światowa turystyka przeżywa głęboki kryzys. Samoloty nie latają, państwa zamykają granice, a hotele świecą pustkami. Ponure prognozy zaczynają martwić przedsiębiorców. Hotel Sopot nagrał zabawne wideo "ku pokrzepieniu hotelarskich serc".
Share
Pracownicy hotelu pokazują, do czego skłania ich nuda
Pracownicy hotelu pokazują, do czego skłania ich nudaŹródło: Youtube.com/ Hotel Sopot
d3i0mtx

"Jeszcze będzie sezon" – śpiewa pocieszająco duet pracowników sopockiego hotelu. Kreatywni amatorzy muzyki postanowili wykorzystać swoje zdolności, by pokazać kolegom z branży, że kryzys dotyka wszystkich, a w czasach epidemii koronawirusa ludziom szczególnie potrzebne jest wzajemne wsparcie.

Koronawirus w piosence

"W czasach, w których hotelarze otrzymują tylko najgorsze informacje, a bezruch w biznesie staje się nie do wytrzymania, trzeba walczyć o motywację pracowników i o zdrowie psychiczne. Wspólnie więc z zespołem Hotel Sopot (przy zachowaniu wszelkich zasad higieny i bezpieczeństwa) skomponowaliśmy i nagraliśmy piosenkę" – czytamy na fanpage’u hotelu na Facebooku.

d3i0mtx

Pracownicy obiektu dopisali własny tekst do słynnej piosenki Lady Gagi i Bradleya Coopera. Słowa i pomysłowa realizacja materiału wideo pokazują w żartobliwy sposób smutny obraz hotelarskiej codzienności w czasach epidemii koronawirusa. W nagranym do piosenki teledysku Hotel Sopot stoi pusty. Pracownicy śpią na recepcji, snują się po holu, "łowią ryby" w basenie, kucharze grają w karty na zapleczu, a sprzątaczki urządzają w pokojach bitwy na poduszki.

Internauci zachwyceni

Pomysł spotkał się z pozytywnym odbiorem, szczególnie w branży. "Jesteśmy wielką hotelarską rodziną w tym trudnym czasie" - piszą internauci w komentarzach. "Pan Dyrektor idealnie w praktyce pokazuje co to znaczy, że najlepszy szef to człowiek orkiestra" - czytamy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Jak radzić sobie z lękiem przed koronawirusem?

d3i0mtx

Podziel się opinią

Share
d3i0mtx
d3i0mtx