Trwa ładowanie...

Nie chcieli wpuścić jej na pokład samolotu. United Airlines straciło klientkę

Andrea Worldwide poczuła się upokorzona, gdy linie lotnicze United Airlines niemalże odmówiły jej wejścia na pokład z powodu jej stroju.

Share
Nie chcieli wpuścić jej na pokład samolotu. United Airlines straciło klientkę
Źródło: ONS.pl
d2szh3y

Andrea Worldwide posiada platynowe członkostwo klubu United Airlines. Kobieta wybierała się w podróż pierwszą klasą z Denver w stanie Kolorado do Nowego Jorku, który miał być pierwszym przystankiem jej długodystansowej podróży do mieszkającego w San Juan w Puerto Rico partnera. Niestety obsługa United Airlines zatrzymała ją przy bramce.

Nie chcieli wpuścić jej na pokład samolotu

Worldwide została poproszona przez pracownika o wystąpienie z kolejki. Kiedy stanęła z boku, wyjaśniono jej, że powodem jest jej top, na którym znajdowały się wycięcia odsłaniające zbyt wiele.

Odpowiedziała, że ubrała się wygodnie, tak jak zwykle ubiera się w podróż do partnera. "Zostałam upokorzona, zawstydzona i zmieszana" – powiedziała "The Independent" i dodała, że czuła się, jakby wzrok wszystkich był skierowany na nią.

Na zdjęciach, które pokazała dziennikarzom, widać, że oprócz topu miała na sobie długi sweter i szalik, który zakrywał dekolt. Ostatecznie obsługa zmieniła zdanie i zaproponowała jej voucher na kolejny lot w ramach rekompensaty.

d2szh3y

Jednak, jak wyznaje Andrea Worldwide, odmówiła. Pieniądze nie mogły wynagrodzić jej przykrych doświadczeń. Teraz zarzeka się, że nigdy więcej nie skorzysta z usług United Airlines.

Linie lotnicze wyznały "The Independent", że próbują skontaktować się z pasażerką i wyjaśnić to zdarzenie. Ich polityka mówi o tym, że każdy pasażer ma mieć zapewniony wygodny lot i chociaż w przypadku pracowników czy członków ich rodzin są restrykcje dotyczące ubioru na pokładzie, to przeciętnego pasażera one nie obowiązują.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2szh3y

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2szh3y
d2szh3y