Trwa ładowanie...

Nie chcieli wpuścić jej na pokład samolotu. United Airlines straciło klientkę

Andrea Worldwide poczuła się upokorzona, gdy linie lotnicze United Airlines niemalże odmówiły jej wejścia na pokład z powodu jej stroju.

Share
Nie chcieli wpuścić jej na pokład samolotu. United Airlines straciło klientkę
Źródło: ONS.pl
d1e905h

Andrea Worldwide posiada platynowe członkostwo klubu United Airlines. Kobieta wybierała się w podróż pierwszą klasą z Denver w stanie Kolorado do Nowego Jorku, który miał być pierwszym przystankiem jej długodystansowej podróży do mieszkającego w San Juan w Puerto Rico partnera. Niestety obsługa United Airlines zatrzymała ją przy bramce.

Nie chcieli wpuścić jej na pokład samolotu

Worldwide została poproszona przez pracownika o wystąpienie z kolejki. Kiedy stanęła z boku, wyjaśniono jej, że powodem jest jej top, na którym znajdowały się wycięcia odsłaniające zbyt wiele.

d1e905h

Odpowiedziała, że ubrała się wygodnie, tak jak zwykle ubiera się w podróż do partnera. "Zostałam upokorzona, zawstydzona i zmieszana" – powiedziała "The Independent" i dodała, że czuła się, jakby wzrok wszystkich był skierowany na nią.

Na zdjęciach, które pokazała dziennikarzom, widać, że oprócz topu miała na sobie długi sweter i szalik, który zakrywał dekolt. Ostatecznie obsługa zmieniła zdanie i zaproponowała jej voucher na kolejny lot w ramach rekompensaty.

Jednak, jak wyznaje Andrea Worldwide, odmówiła. Pieniądze nie mogły wynagrodzić jej przykrych doświadczeń. Teraz zarzeka się, że nigdy więcej nie skorzysta z usług United Airlines.

d1e905h

Linie lotnicze wyznały "The Independent", że próbują skontaktować się z pasażerką i wyjaśnić to zdarzenie. Ich polityka mówi o tym, że każdy pasażer ma mieć zapewniony wygodny lot i chociaż w przypadku pracowników czy członków ich rodzin są restrykcje dotyczące ubioru na pokładzie, to przeciętnego pasażera one nie obowiązują.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1e905h

Podziel się opinią

Share
d1e905h
d1e905h