Trwa ładowanie...
d2cv1o3

Niezidentyfikowany, tajemniczy obiekt na Antarktydzie. Jest kilka teorii

Lądowisko dla UFO, baza wojskowa czy historyczne miasto przykryte warstwą lodu? Pewien bloger odkrył tajemniczy obszar na Antarktydzie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tajemniczy obszar na Antarktydzie zaintrygował wielu internautów
Tajemniczy obszar na Antarktydzie zaintrygował wielu internautów (google maps)
d2cv1o3

Youtuber o pseudonimie Conspiracy Depot odnalazł dziwne odkształcenia na mapie satelitarnej Google Maps. Swoim odkryciem podzielił się na YouTubie.

Ten tajemniczy, niezidentyfikowany dotąd obszar, który ciągnie się na obszarze ponad kilometra, zaintrygował również wielu internautów, którzy zastanawiają się, co wystaje ze śniegu i dlaczego się tam znajduje?

Jedni snują teorie, że jest to najprawdopodobniej lądowisko dla UFO, inni sugerują, że jest to ogromny schron dla elit. Ale pojawiają się również teorie, że jest to tajna baza wojskowa, a może historyczne miasto, które zostało przykryte lodową pokrywą i wraz z ociepleniem klimatu wyłania się spod lodu?

d2cv1o3

Czytelnicy są zaintrygowani. Tym bardziej, że część obszaru w Google Maps wydaje się być zacieniona i fakt ten rodzi kolejne spekulacje. Czy ktoś wpływa na Google, aby tajemnica nie wyszła na jaw? Kto jej strzeże? I dlaczego?

Eksperci studzą rozpalone głowy i sugerują, że to najprawdopodobniej dawna osada, ponieważ obszar odpowiada wielkością małemu miasteczkumiasteczku lub... baza badawcza. Choć ta druga opcja wydaje się być wątpliwa, ponieważ najbliższa znajduje się 200 mil dalej i wygląda inaczej niż obiekty wyłaniające się spod lodu. Może to zatem baza nie badawcza, a wojskowa?

A wy jak myślicie? Skąd wzięły się te dziwne odkształcenia na Antarktydzie? Dzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami w komentarzach?

d2cv1o3

Źródło: Gazeta.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Co zostawiło dziwne ślady na śniegu?

Szukasz okazji zakupowych? Sprawdź naszą stronę Empik kupony rabatowe.

d2cv1o3

Podziel się opinią

Share

d2cv1o3

d2cv1o3