Trwa ładowanie...
Wakacje.pl
Nocowanie.pl
Plaże
Wyspy
Egzotyka
W Podróży
Miasta
Poza miastem
Ludzie
Wideo
Zobacz inne
Najnowsze
Popularne

Okazja dnia. Korfu na początek sezonu o prawie 800 zł taniej

Oferta last minute na dziś to tańsze o 22 proc. tygodniowe wczasy na greckiej wyspie Korfu. Na wakacje all inclusive w 4-gwiazdkowym hotelu polecimy w drugiej połowie czerwca z Katowic.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piaszczysta plaża Agios Georgios leży w przepięknej zatoce
Piaszczysta plaża Agios Georgios leży w przepięknej zatoce (Shutterstock.com)

Wyspa Korfu na początek sezonu

Dzisiejsza okazja dnia to wakacje all inclusive na greckiej wyspie Korfu w terminie 22.06–29.06.2019. Oferta last minute w cenie ok. 2 730 zł obejmuje noclegi, wyżywienie, przeloty między Polską a Grecją, a także transfery i ubezpieczenie podstawowe. Wylot z portu lotniczego Katowice.

Podczas czerwcowego pobytu w leżącej na Korfu miejscowości Agios Georgios możemy spodziewać się słonecznej pogody i temperatur dochodzących do 28 st. Celsjusza. Ciepła woda i brak opadów to gwarancja tego, że wczasy w Grecji nas nie zawiodą.

   Shutterstock.com
(Shutterstock.com)

Spokojne wczasy w pięknej zatoce

Podczas wyjazdu miejscem zakwaterowania będzie położony na wzgórzu hotel Saint George Palace. W odległości 300 m znajduje się centrum, natomiast miasto Korfu oddalone jest o blisko 37 km. Ośrodek znajduje się ok. 400 m od spokojnej i bezpiecznej plaży Agios Georgios, która została odznaczona Błękitną Flagą.

W zacisznym hotelu spędzimy 7 dni, dzisiaj płacąc za całość o 22 proc. mniej, niż wynosi cena regularna. Poza wyżywieniem i napojami alkoholowymi w cenie uwzględniony jest dostęp do w hotelowych basenów, leżaków i parasoli, tenisa stołowego, a także okazjonalnych wieczorków tematycznych. Dostępne są również udogodnienia dla dzieci, w tym plac zabaw czy menu dziecięce.

Do kosztów wyjazdu należy za to doliczyć opłatę klimatyczną, która naliczana jest za każdą dobę pobytu.

Ceny są aktualne na dzień publikacji.

Podziel się opinią

Share
Slot