WP

On nie znał angielskiego, ona włoskiego. Zakochani zwiedzili pół Europy

23-letnia Angielka Chloe Smith i 25-letni Daniele Marisco z Włoch po raz pierwszy spotkali się w klubie nocnym na Ibizie. Pomimo bariery językowej postanowili ruszyć w świat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
On nie znał angielskiego, ona włoskiego. Zakochani zwiedzili pół Europy
On nie znał angielskiego, ona włoskiego. Zakochani zwiedzili pół Europy (123RF)
WP

Dwa lata tamu podczas urlopu Brytyjka zakochała się od pierwszego wejrzenia we Włochu. Para spotkała się w klubie na słonecznej Ibizie. Jednak pojawiły się pewne komplikacje. Nie dość, że zagłuszała ich muzyka techno, to jeszcze pojawiła się bariera językowa. Ona nie znała włoskiego, a on angielskiego.

Na pomoc przyszła technologia, dzięki której zrodziła się miłość. Para wpadła na pomysł, że mogą komunikować się za pośrednictwem tłumacza - Google Translate. To właśnie popularna aplikacja umożliwiła im porozumiewanie się. Mimo że znali się krótko i pomiędzy nimi była bariera językowa postanowili ruszyć w świat.

WP

Chloe Smith opowiedziała historię na łamach Daily Mail: "Nigdy wcześniej nie miałam zagranicznego chłopaka. Niektórzy myśleli, że oszalałam, kiedy pojechałam z nim do Barcelony po tym, jak znałam go zaledwie tydzień. Po prostu wiedziałem, że to najlepsza decyzja, jaką mogę podjąć". Po czym dodała: "Stamtąd wybraliśmy się na Teneryfę i do Madrytu. W ciągu sześciu miesięcy prawdopodobnie zwiedziliśmy więcej, niż niektóre pary przez kilka lat. Mój cudowny Daniele jest spontaniczny i to właśnie w nim kocham".

"Następnie w 2016 r. pojechałam z nim i jego rodziną do Neapolu. To jedno z najbardziej autentycznych i pięknych miast, które odwiedziłem w Europie. Im więcej czasu spędzaliśmy razem, tym mniej używaliśmy tłumacza Google" - przyznała 23-latka.

WP

Daniele dodał: "Chloe rozmawiała i dużo się śmiała, ale nic nie rozumiałem. Chcieliśmy być razem od momentu, w którym się spotkaliśmy. Pomogła mi nauczyć się angielskiego, a ja pomogłem nauczyć się gotować włoskie jedzenie" - dodał chłopak.

Nikt nie wierzył, że ten związek przetrwa. Głównie ze względu na barierę językową. Udowodnili jednak wszystkim, że są w błędzie i teraz komunikują się w obu językach. Obecnie są szczęśliwą parą. Zamieszkali razem w Streatham w południowym Londynie. Chloe jest makijażystką, a Daniele barmanem we włoskiej restauracji. Każdy z nich nauczył się mówić po włosku i po angielsku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
Polub WP Turystyka
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP