Trwa ładowanie...
Wakacje.pl
Nocowanie.pl
Plaże
Wyspy
Egzotyka
W Podróży
Miasta
Poza miastem
Ludzie
Wideo
Zobacz inne
Najnowsze
Popularne

Pijana Brytyjka w Benidorm. Jej przejazd na wózku elektrycznym rozbawił internautów

Czasami zdarza się, że człowiek wypije nieco za dużo produktów alkoholowych. Takie właśnie nieszczęście spotkało wypoczywającą w Benidorm Brytyjkę, której nogi odmówiły posłuszeństwa. Na szczęście pod ręką był wózek elektryczny i pomocny mężczyzna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Film z pijaną Brytyjką został upubliczniony na Twitterze
Film z pijaną Brytyjką został upubliczniony na Twitterze (zrzut ekranu/twitter.com, Fot: Kid Cookster)

Osoby będące wówczas w Benidorm w Walencji, mieście w środkowo-wschodniej Hiszpanii, raczej nie spodziewały się, że zobaczą coś takiego. Pewien mężczyzna prowadził wózek elektryczny, a za nim, na miejscu pasażera znajdowała się kobieta.

Jednak partnerka mężczyzny nie siedziała, ale przyjęła pozycję półleżącą, nasuwając przypuszczenia, że musiała wcześniej nieco wypić, aby wprowadzić się w taki stan nieważkości.

Kid Cookster, jeden ze świadków tego niecodziennego wydarzenia, nagrał filmik dokumentujący przejazd pary Brytyjczyków. Nagranie upublicznione na Twitterze pod tytułem "Witamy w Benidorm" zebrało sporo komentarzy.

Internauci orzekli, że na pewno jest to mąż z żoną. Większość uznała filmik za bardzo zabawny, a część nie mogła wyjść z podziwu dla postawy mężczyzny. "I kto powiedział, że romantyczność umarła?" – pytali internauci.

Ktoś inny zauważył, że jest to "Niezły pomysł na powrót do hotelu". Ale nie wszyscy pozytywnie oceniali to nagranie.

Slot

"Jestem bardzo zawstydzony postępowaniem Brytyjczyków za granicą. "Hiszpanie protestują przeciwko tego rodzaju zachowaniu" - brzmiał inny komentarz. Film polubiło ponad 30 tys. osób.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Jest chora, a wszyscy myślą, że jest pijana

Podziel się opinią

Share
Slot