Trwa ładowanie...
ycipk-25j19j

Pijana Brytyjka w Benidorm. Jej przejazd na wózku elektrycznym rozbawił internautów

Czasami zdarza się, że człowiek wypije nieco za dużo produktów alkoholowych. Takie właśnie nieszczęście spotkało wypoczywającą w Benidorm Brytyjkę, której nogi odmówiły posłuszeństwa. Na szczęście pod ręką był wózek elektryczny i pomocny mężczyzna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Film z pijaną Brytyjką został upubliczniony na Twitterze
Film z pijaną Brytyjką został upubliczniony na Twitterze (zrzut ekranu/twitter.com, Fot: Kid Cookster)
ycipk-25j19j

Osoby będące wówczas w Benidorm w Walencji, mieście w środkowo-wschodniej Hiszpanii, raczej nie spodziewały się, że zobaczą coś takiego. Pewien mężczyzna prowadził wózek elektryczny, a za nim, na miejscu pasażera znajdowała się kobieta.

Jednak partnerka mężczyzny nie siedziała, ale przyjęła pozycję półleżącą, nasuwając przypuszczenia, że musiała wcześniej nieco wypić, aby wprowadzić się w taki stan nieważkości.

ycipk-25j19j

Kid Cookster, jeden ze świadków tego niecodziennego wydarzenia, nagrał filmik dokumentujący przejazd pary Brytyjczyków. Nagranie upublicznione na Twitterze pod tytułem "Witamy w Benidorm" zebrało sporo komentarzy.

Internauci orzekli, że na pewno jest to mąż z żoną. Większość uznała filmik za bardzo zabawny, a część nie mogła wyjść z podziwu dla postawy mężczyzny. "I kto powiedział, że romantyczność umarła?" – pytali internauci.

Ktoś inny zauważył, że jest to "Niezły pomysł na powrót do hotelu". Ale nie wszyscy pozytywnie oceniali to nagranie.

ycipk-25j19j

"Jestem bardzo zawstydzony postępowaniem Brytyjczyków za granicą. "Hiszpanie protestują przeciwko tego rodzaju zachowaniu" - brzmiał inny komentarz. Film polubiło ponad 30 tys. osób.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Jest chora, a wszyscy myślą, że jest pijana

ycipk-25j19j

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-25j19j

ycipk-25j19j
ycipk-25j19j