Trwa ładowanie...

Pilot miał zawał serca. Na pokładzie znajdowało się 126 pasażerów

Na pokładzie linii lotniczych Biman Bangladesh Airlines doszło do nieszczęśliwego wypadku. Podczas podróży z Omanu do Bangladeszu, kapitan samolotu dostał ataku serca. Oficer znajdujący się w kokpicie wylądował awaryjnie na najbliższym lotnisku.

Share
Pilot samolotu dostał zawału serca. Na pokładzie znajdowało się 126 pasażerów
Pilot samolotu dostał zawału serca. Na pokładzie znajdowało się 126 pasażerów Źródło: Adobe Stock, fot: Murat Erhan Okcu
d1r0eay

Do zdarzenia doszło kilka dni temu podczas lotu z Maskatu w Omanie do Dhaki w Bangladeszu. 49-letni pilot Nawshad Ataul Quaiyum, zasłabł w trakcie pracy. Stery natychmiast przejął jego kolega siedzący obok. Personel pokładowy skontaktował się wieżą kontroli lotów, skąd dostał informację, aby wylądować na najbliższym lotnisku Nagpur w Indiach

W samolocie znajdowało się 126 pasażerów. Oficer, który przejął stery bezpiecznie wylądował, a kapitan samolotu został natychmiast przewieziony do szpitala. Niestety nie udało się go uratować.

d1r0eay

Podobna sytuacja w moskiewskich liniach lotniczych

Podobna sytuacja miała miejsce kilka lat temu w rosyjskich liniach lotniczych Aerofłot. Samolot wystartował z lotniska w Moskwie, a po niedługim czasie drugi pilot bardzo źle się poczuł. Zdecydowano się na awaryjne lądowanie na lotnisku w Rostowie nad Donem. 49-latek został natychmiast zabrany do karetki, gdzie zmarł na zawał serca.

Źródło: Radio Zet

Najwyższa inflacja od 20 lat. Niepokoi wzrost ceny żywności. „Jeśli to się nie zatrzyma, to może być kiepsko”

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1r0eay

Podziel się opinią

Share
d1r0eay
d1r0eay