Trwa ładowanie...

Pół roku na statku wycieczkowym. Praca marzeń dla młodych czeka

Praca marzeń szuka człowieka. Każdy, kto nie lubi latać, ale kocha podróżować będzie zachwycony. W sieci właśnie ukazało się ogłoszenie dla animatorów na statku wycieczkowym, który na trasie ma m.in. Bahamy, Bermudy, Karaiby i Hawaje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Praca na wycieczkowcu to rozwiązanie dla miłośników dalekich podróży
Praca na wycieczkowcu to rozwiązanie dla miłośników dalekich podróży (Shutterstock.com)

Oferta dotyczy pracy na ekskluzywnym statku wycieczkowym armatora RoyalCarribean (a tych firma ma w swojej flocie ponad 20). Chodzi o półroczny kontrakt w trakcie którego można zarobić 1826 dolarów za miesiąc, czyli ok. 6200 zł.

Facebook.com

Praca wydaje się całkiem przyjemna bo w godz. 9-17 należy organizować czas wolny najmłodszym pasażerom statku. Za dodatkowym wynagrodzeniem będzie czasem potrzeba pracy podczas wieczornych eventów.

W wymaganiach firma wymienia: ukończoną szkołę średnią, doświadczenie w pracy animatora w hotelu lub w sprawowaniu opieki nad dziećmi, chęć spędzenia czasu poza domem i biegłą znajomość języka angielskiego.

Nie da się ukryć, że to świetna okazja do zwiedzenia świata (statki tego armatora pływają m.in. na Kubę, Bahamy czy Karaiby), poznania wielu ludzi i zarobienia dobrych pieniędzy. Aplikować można na stronie internetowej armatora.

Shutterstock.com

Ale nie tylko ten armator szuka właśnie pracowników. Kilka dni temu ogłoszenie pojawiło się także na stronie Disney Cruise Line. Linie wycieczkowe także szukają animatorów (dla dzieci w wieku od 12 do 17 lat) i techników, którzy będą odpowiedzialni za kostiumy. Nie wiadomo ile będzie można zarobić, ale praca skierowana jest do osób od 21 roku życia z kilkuletnim doświadczeniem.

W wymaganiach firma podała, że pracuje się od 70 do 84 godzin tygodniowo. Aplikować można na stronie firmy.

Slot

Zobacz, jak wygląda praca serwisu sprzątającego:

Slot

Podziel się opinią

Share


Slot