Trwa ładowanie...

Pomysłowi Szwedzi - zarezerwuj hotel i weź rozwód - zwrócą ci za pobyt

Media na całym świecie piszą o szwedzkiej sieci hoteli, która postanowiła przyciągnąć klientów wyjątkową promocją. Oferuje „relationship guarantee”, czyli gwarancję dla par. Jeśli w ciągu roku od pobytu w hotelu weźmiecie rozwód, to możecie liczyć na zwrot gotówki. Cóż za okazja!

Share
Pomysłowi Szwedzi - zarezerwuj hotel i weź rozwód - zwrócą ci za pobytŹródło: Shutterstock.com, fot: William Perugini
d1zzl9c

Oferta kierowana jest do młodych małżeństw, które chcą spędzić w Szwecji miesiąc miodowy, ale jednocześnie nie są pewne czy ich małżeństwo wypali.

Sieć Countryside Hotels ma kilkadziesiąt obiektów na terenie całego kraju. Można wybierać z pośród hoteli, willi czy obiektów spa w dogodnej dla siebie lokalizacji i wypoczywać np. w Sztokholmie, Goteborgu (na zdjęciu poniżej) czy Malmo, ale także mniejszych, malowniczych miejscowościach nad jeziorami.

Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com, fot: Jaroslav Moravcik

Gwarancja ma jednak pewne obostrzenia. Goście, którzy chcą z niej skorzystać, już podczas rezerwacji muszą użyć kodu “relationsgaranti”. Ponadto w trakcie pobytu w hotelu muszą mieszkać w tym samym pokoju. Para, która w ciągu roku od pobytu w hotelu rozwiedzie się, może odzyskać pieniądze za dwa dni pobytu w hotelu. * Można sporo zaoszczędzić, bo najtańszy nocleg kosztuje ok. *1000 koron szwedzkich za osobę za noc, czyli ok. 550 zł.

d1zzl9c

I choć ten pomysł może wydawać się abstrakcyjny, to już sprawił, że o Szwecji mówi się na całym świecie. A sieć hotelowa ma nadzieję, że pary, które są na skraju związku wcale się nie rozstaną, a raczej zbliżą do siebie podczas pobytu w tym kraju. - Każdy potrzebuje trochę czasu na poprawienie relacji w związku i oderwanie się od rzeczywistości – powiedziała szwedzkim mediom Petra Fagrell Jansso, właścicielka jednego z hoteli.

d1zzl9c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zzl9c