Trwa ładowanie...
d25kg21

Port lotniczy Genua (GOA)

Największe atrakcje
Port lotniczy Genua (GOA)
Region
Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Port lotniczy Genua (GOA) imienia podróżnika Krzysztofa Kolumba, urodzonego w połowie XV wieku w Genui, to największy obiekt tego rodzaju w całym regionie Ligurii. Lotnisko w Genui usytuowane jest około 7 kilometrów na zachód od ścisłego centrum miasta i posiada jeden spory terminal pasażerski.

Port lotniczy Genua (GOA) - adres i numer telefonu

Na terenie terminalu portu lotniczego Genua jest zazwyczaj spory ruch pasażerski. Obiekt obsługuje rocznie kilka milionów osób podróżujących po kraju oraz turystów zagranicznych. Jest tu przydatna anglojęzyczna informacja turystyczna, a wszelkie wiadomości udzielane są pod numerem telefonu 39 010 60151. Oto adres lotniska w Genui: Aeroporto Internazionale Cristoforo Colombo, I-16154 Sestri Ponente, Genova, Italy.

Port lotniczy Genua (GOA) – tanie loty

Wśród ofert połączeń lotniczych pomiędzy polskimi lotniskami a portem lotniczym Genua nie znajdziemy lotów bezpośrednich. Najkorzystniejsze cenowo są wyloty z jednego z warszawskich lotnisk – ceny zaczynają się od 600 złotych od osoby w obie strony. Można spróbować dwóch oddzielnych połączeń, wybierając przykładowo promocyjny lot za złotówkę do Londynu lub Berlina i polecieć stamtąd na lotnisko w Genui, sporo oszczędzając.

Port lotniczy Genua (GOA) – przyloty i odloty

Główne linie lotnicze, których samoloty spotkamy na płycie portu lotniczego Genua to: Air France, British Airways, Air One, Iberia, Lufthansa, Turkish Airlines czy Ryanair. Można stąd polecieć do Paryża, Tirany, Londynu, Zurychu, Genewy, Madrytu, Monachium bądź Stambułu. Spośród lotów z portu lotniczego Genua na obszarze Włoch najpopularniejsze są połączenia lotnicze z Rzymem, Neapolem, Katanią, Palermo, Turynem, Triestem, Bari.

Port lotniczy Genua (GOA)
Czas lotu / jazdy samochodem

15 h 38 min jazdy samochodem, 22 h 49 min jazdy pociągiem

Strefa czasowa

UTC±01:00

Waluta

Euro (1 Euro = 4,22 zł)

Godziny otwarcia

Całodobowe

Ceny biletów

Ceny lotów z Polski do Genui z jedną przesiadką zaczynają się od 600 złotych, przy wylocie z Warszawy

Orientacyjna odległość

1245 km w linii prostej, 1660 km trasy samochodowej, 1985 km trasy kolejowej

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25kg21
d25kg21
d25kg21