Trwa ładowanie...
Wakacje.pl
Nocowanie.pl
Plaże
Wyspy
Egzotyka
W Podróży
Miasta
Poza miastem
Ludzie
Wideo
Zobacz inne
Najnowsze
Popularne

Praca marzeń w zasięgu ręki. Zostań stewardesą w liniach Emirates

Większość stewardes zapytanych o linię lotniczą, dla której najbardziej chciałyby pracować, odpowie bez zastanowienia Emirates. Mający siedzibę w Dubaju przewoźnik rozpoczął dziś rekrutację, a media społecznościowe już szaleją. Jakie wymagania musi spełniać personel pokładowy?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Linia Emirates uchodzi za najbardziej luksusową na świecie
Linia Emirates uchodzi za najbardziej luksusową na świecie (Shutterstock.com)

Linie lotnicze Emirates szukają kandydatów na stewardesy i stewardów. Ogłoszenie pojawiło się dziś na stronie przewoźnika i już obiegło internet. Kandydaci muszą mieć min. 21 lat i 160 cm wzrostu. Konieczna jest ukończona szkoła średnia, biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie oraz rok doświadczenia w obsłudze klienta. W wymaganiach wymienione jest także pozytywne nastawienie i sprawność fizyczna.

Praca dotyczy bazy w Dubaju, więc kandydaci muszą być gotowi na przeprowadzkę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Linia zapewnia zakwaterowanie i na początek wynagrodzenie rzędu 8 tys. zł miesięcznie.

Podczas aplikacji online trzeba załączyć cv, zdjęcie oraz odpowiedzieć na kilka pytań w formie nagrania wideo.

Ogłoszenie zostało już wielokrotnie udostępnione w mediach społecznościowych.

Linie Emirates to pracodawca marzeń branży lotniczej. Jest to jedyna linia na świecie, która lata wyłącznie Airbusami A380 i Boeingami 777. Może pochwalić się bardzo młodą flotą - średni wiek samolotu przewoźnika to 5 lat.

Zobacz też: Jak zostać stewardessą?

Podziel się opinią

Share
Slot