Trwa ładowanie...
d3fg5ho

Pracownik lotniska zażartował sobie z 5-latki. Rozbawiło go jej imię

Nietypowe imię może uprzykrzyć życie. Docinki kolegów w szkole, dopytywanie się pań w urzędach i uśmiechy na twarzach osób, którym osoba o oryginalnym imieniu się przedstawia, to chleb powszedni. Tym razem jednak sprawy zaszły za daleko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Imię dziewczynki stało się przedmiotem żartów
Imię dziewczynki stało się przedmiotem żartów (Facebook.com)
d3fg5ho

Historia dotyczy córki Traci Redford, z którą kobieta podróżowała liniami Southwest Airlines. W momencie boardingu pracownik lotniska otwarcie wyśmiał 5-latkę z powodu jej bardzo nietypowego imienia. Matka postanowiła opowiedzieć o tej historii internautom.

Córka Traci ma na imię Abcde (wym. Ab-city). Jest to niespotykane imię, jednak nie jest powodem, żeby z jego powodu nabijać się. Nie było to jednak jasne dla pracownika linii lotniczych, który w momencie sprawdzania karty pokładowej zaczął się głośno śmiać z dziewczynki. Mało tego, zrobił zdjęcie jej karty i opublikował w mediach społecznościowych, wystawiając dziecko na publiczny lincz.

Facebook.com

"Jeden z moich znajomych doniósł mi o tym, że zdjęcie karty pokładowej Abcde krąży po sieci. Zgłosiłam oficjalną skargę na pracownika linii Southwest, jednak nikt nic w tej sprawie nie zrobił!" – napisała rozżalona Traci na Twitterze.

Dziewczynka nie rozumiała, dlaczego pracownik lotniska się z niej śmieje. Wtedy jej mama powiedziała: "Nie każdy jest miły i nie każdy w twoim życiu będzie. I jest to niestety bardzo przykre".

d3fg5ho

Po nagłośnieniu sprawy w mediach, przewoźnik zapowiedział, że zajmie się sprawą i wyciągnie konsekwencje wobec pracownika, który opublikował zdjęcie karty pokładowej 5-latki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Pasażerów odciętego lotniska ewakuowano przez uszkodzony most

d3fg5ho

Podziel się opinią

Share

d3fg5ho

d3fg5ho