Trwa ładowanie...

Promowe szaleństwo na Kanale La Manche

Święta Wielkanocne będziemy obchodzić już w najbliższy weekend. To czas wypełniony spotkaniami z najbliższymi, pełen wspólnych przeżyć i wspomnień. Celebrujemy wielkanocne tradycje takie jak: malowanie pisanek, święcenie pokarmów, poranna msza święta, uroczyste rodzinne śniadanie, lany poniedziałek czy też przynoszenie prezentów przez wielkanocnego zająca.

Promowe szaleństwo na Kanale La MancheŹródło: Informacja prasowa MyFerryLink
d14q9vz
d14q9vz

Pamiętajmy, że ten czas warto jest spędzić w ojczyźnie razem z najbliższą rodziną. Dla wszystkich, którzy mieszkają na emigracji jest to okazja na podróż do Polski. W tym roku przewoźnik promowy MyferryLink operujący na Kanale La Manche przygotował wyjątkową ofertę na Wielkanoc. Wszyscy podróżujący w kwietniu wpisując kod oferty „EASTER” zapłacą 10% mniej za bilety na trasie Dover-Calais. Dodatkowo osoba rezerwująca bilet otrzyma maskotkę „fretkę” a przy zakupie dania głównego dla osoby dorosłej - darmowy posiłek dla dziecka.

Aby skorzystać z propozycji MyferryLink należy podać kod oferty „EASTER” już w trakcie dokonywania rezerwacji. Bilety w ramach tej promocji można zarezerwować do 21 kwietnia 2014 roku pod adresem www.myferrylink.pl.

Na pokładzie promów MyFerryLink można znaleźć wiele atrakcji takich jak: bary, restauracje, sklepy oraz kącik zabaw dla dzieci.

MyFerryLink życzy zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych!

d14q9vz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14q9vz