Trwa ładowanie...

Przedmioty skonfiskowane na lotniskach w 2017 r. Ludzka wyobraźnia nie zna granic

Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach nikomu nie trzeba przypominać, że broń czy ostre narzędzia są niedozwolone w bagażu podręcznym. Jednak jak się okazuje, podczas kontroli pracownicy wciąż konfiskują pistolety czy przedmioty, którymi można zrobić krzywdę innym pasażerom. Najciekawsze znaleziska amerykański Urząd ds. Bezpieczeństwa Transportu publikuje na Instagramie. Zobaczcie sami.

Przedmioty skonfiskowane na lotniskach w 2017 r. Ludzka wyobraźnia nie zna granicŹródło: Instagram.com
d4m67th
d4m67th

TSA, czyli Transportation Security Administration (Urząd ds. Bezpieczeństwa Transportu) regularnie wrzuca na popularny serwis fotograficzny Instagram zdjęcia przedmiotów, które pracownicy lotnisk znajdują w bagażach podróżnych. Tak więc jeśli wciąż macie wątpliwości, czego nie można zabierać ze sobą na pokład, śledzenie tego konta z pewnością rozwieje wszelkie wasze wątpliwości.

W 2017 r. skonfiskowano przytłaczającą liczbę noży o różnych kształtach i rozmiarach, a także broni wszelkiego kalibru. Była też cała masa "batarangów", czyi tzw. "broni Batmana". Ten gadżet zdecydowanie nie wygląda na bezpieczny i raczej nie służy nikomu jako ozdoba.

W jakim celu TSA umieszcza zdjęcia na Instagramie? Urząd powstał po to, aby chronić podróżnych i pokazuje, że mimo kreatywności pasażerów w próbie przemycania różnego typu przedmiotów, pracownikom lotnisk niemal nic nie umknie uwadze. Poniżej znajdziecie jeszcze więcej zdjęć przesłanych przez służby z kilkunastu amerykańskich portów lotniczych.

Zobacz też: Jak wyglądałby atak terrorystów na Okęcie? Policja zrobiła głośny pokaz

d4m67th
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4m67th