Trwa ładowanie...

Samochody w Dunajcu. Szukali rozrywki, dostali mandaty

Komenda Powiatowa Policji z Brzeska poinformowała, że kilka dni temu policjanci interweniowali wobec dwóch mężczyzn, którzy samochodami jeździli po rzece Dunajec. Nielegalna zabawa zakończyła się wręczeniem mandatów.

Share
Samochody w Dunajcu. Szukali rozrywki, dostali mandaty
Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Brzesku
d1mot30

Dunajec to rzeka w południowej Polsce, która ma duże znaczenie dla turystyki i rekreacji. Spływ Pienińskim Przełomem jest jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych tego regionu. Na miejscu występują też dogodne warunki dla uprawiania kajakarstwa górskiego oraz łowienia ryb.

W miniony weekend dwóch mężczyzn uznało, że świetnym pomysłem będzie rajd po wodach Dunajca. Na szczęście policjanci przerwali im tę zabawę.

Policjanci interweniowali w niedzielę w godzinach popołudniowych w Domosławicach. Mężczyźni, którzy samochodami terenowymi jeździli po rzece, zostali ukarani mandatami karnymi.

d1mot30

Kiepski pomysł "rajdowców" zakończył się wystawieniem im mandatów karnych.

Policja przypomina, że takie zachowanie jest nie tylko niebezpieczne, ale i zabronione. Zgodnie z ustawą z dnia 20 lipca 2017 r. – "Prawo wodne", kto porusza się pojazdami w wodach powierzchniowych lub po gruntach pokrytych wodami podlega karze grzywny.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: szaleńczy rajd po Starym Rynku w Chojnicach

d1mot30

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mot30
d1mot30