Trwa ładowanie...
d4liplk

Samochody w Dunajcu. Szukali rozrywki, dostali mandaty

Komenda Powiatowa Policji z Brzeska poinformowała, że kilka dni temu policjanci interweniowali wobec dwóch mężczyzn, którzy samochodami jeździli po rzece Dunajec. Nielegalna zabawa zakończyła się wręczeniem mandatów.
Share
Mężczyźni szukali ekstremalnej rozrywki, ale złamali przepisy
Mężczyźni szukali ekstremalnej rozrywki, ale złamali przepisyŹródło: Komenda Powiatowa Policji w Brzesku
d4liplk

Dunajec to rzeka w południowej Polsce, która ma duże znaczenie dla turystyki i rekreacji. Spływ Pienińskim Przełomem jest jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych tego regionu. Na miejscu występują też dogodne warunki dla uprawiania kajakarstwa górskiego oraz łowienia ryb.

W miniony weekend dwóch mężczyzn uznało, że świetnym pomysłem będzie rajd po wodach Dunajca. Na szczęście policjanci przerwali im tę zabawę.

Policjanci interweniowali w niedzielę w godzinach popołudniowych w Domosławicach. Mężczyźni, którzy samochodami terenowymi jeździli po rzece, zostali ukarani mandatami karnymi.

d4liplk

Kiepski pomysł "rajdowców" zakończył się wystawieniem im mandatów karnych.

Policja przypomina, że takie zachowanie jest nie tylko niebezpieczne, ale i zabronione. Zgodnie z ustawą z dnia 20 lipca 2017 r. – "Prawo wodne", kto porusza się pojazdami w wodach powierzchniowych lub po gruntach pokrytych wodami podlega karze grzywny.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4liplk

Zobacz też: szaleńczy rajd po Starym Rynku w Chojnicach

d4liplk

Podziel się opinią

Share
d4liplk
d4liplk