Trwa ładowanie...

Skandaliczne zachowanie Rosjan. Samolot musiał lądować awaryjnie

Chwile spokojnej podróży na pokładzie samolotu easyJet z Wielkiej Brytanii do Turcji zamieniły się w prawdziwy koszmar z powodu nagannego zachowania dwóch pijanych pasażerów. Incydent zmusił załogę do podjęcia drastycznych środków.

Samolot easyJet musiał lądować w Grecji ze względu na skandaliczne zachowanie RosjanSamolot easyJet musiał lądować w Grecji ze względu na skandaliczne zachowanie RosjanŹródło: Adobe Stock, fot: "MIKE GRABAREK @RIZVVAN"
d38h7vl
d38h7vl

Co wydarzyło się na pokładzie?

Już na samym początku lotu z Manchesteru do Dalamanu załoga i inni pasażerowie zauważyli, że dwaj mężczyźni znacząco nadużyli alkoholu. Sytuacja szybko się pogorszyła, gdy pijani Rosjanie zaczęli awanturować się, krzyczeć i agresywnie zachowywać wobec innych osób na pokładzie.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa pozostałym pasażerom i załodze, kapitan podjął decyzję o przymusowym lądowaniu w Salonikach. Po przybyciu na miejsce pijani mężczyźni zostali natychmiast wyproszeni z samolotu, gdzie już czekali na nich funkcjonariusze policji. Rosjanie zostali aresztowani.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Tłumy w Mielnie. "Relaks wszystkim nam jest potrzebny"

Pomimo szybkiego zwolnienia z aresztu, dwaj Rosjanie nie unikną konsekwencji swojego zachowania. Odpowiedzą za swoje czyny podczas rozprawy, która odbędzie się w listopadzie.

d38h7vl

Linie lotnicze podchodzą poważnie do sprawy

Żadna osoba nie doznała obrażeń ani nie ucierpiała fizycznie w wyniku zachowania pijanych mężczyzn. Przedstawiciele linii easyJet poinformowali, że traktują takie incydenty bardzo poważnie i zawsze starają się zapewnić swojej załodze i klientom jak najwyższy komfort podczas lotu.

Linia lotnicza potwierdza, że podejmuje wszelkie niezbędne środki w celu minimalizacji ryzyka tego rodzaju incydentów w przyszłości.

Incydenty takie jak ten przypominają nam, że czasami mogą się zdarzyć nieprzewidziane sytuacje. Linie lotnicze mają jednak obowiązek dbać o bezpieczeństwo wszystkich swoich pasażerów i podjąć odpowiednie kroki w przypadku wystąpienia jakiejkolwiek nieodpowiedniej postawy czy zagrożenia.

d38h7vl

Źródło: Independent.co.uk

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d38h7vl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d38h7vl