Trwa ładowanie...

"Squid Game" w Polsce. Turniej ma się odbyć w kwietniu 2022 r.

Ci, którym spodobał się najpopularniejszy seriali Netflixa, na pewno ucieszą się, że w Polsce pojawił się pomysł zorganizowania turnieju inspirowanego "Squid Game". Do zgarnięcia będzie 100 tys. zł.

Share
Polski turniej Squid Fame ma się odbyć w kwietniu 2022 r.
Polski turniej Squid Fame ma się odbyć w kwietniu 2022 r.Źródło: Squid Game, Netflix, Materiały Prasowe
d1o8fim

Po sukcesie serialu "Squid Game", na rynku zaczęły pojawiać się projekty inspirowane serialowym turniejem. Jednym z nich były m.in. rozgrywki zorganizowane w Abu Dhabi. Nie trzeba było jednak czekać długo, by swój własny turniej zorganizowali również Polacy.

"Squid Game" w Polsce - do wygrania 100 tys. zł

Uczestnicy polskiej wersji "Sqid Game" (nazwanej "Squid Fame") nie będą jednak (podobnie jak w rozgrywkach w Abu Dhabi) zabijani w przypadku wyeliminowania z rozgrywki, a nagroda będzie nieco niższa niż 45,6 miliarda wonów (ok. 151,5 mln zł.) Zawodnicy w polskiej wersji Squid Game będą walczyć co najmniej o 100 tys. zł.

Aby zwycięzca "Squid Fame" mógł otrzymać taką kwotę, organizatorzy turnieju ogłosili zbiórkę pieniędzy na platformie zrzutka.pl. Wówczas 30 proc. całkowitej sumy zostanie przeznaczonych na wygraną, a 70 proc. na zorganizowanie rozgrywek.

d1o8fim

"Squid Game" w Polsce - turniej ma się odbyć 30 kwietnia

Całkowita kwota do zebrania jest równowartością 100 mln wonów, czyli 333 tys.333 zł. Do udziału w "Squid Fame" będzie mogła zgłosić się każda osoba, która wpłaci zadatek na to wydarzenie. Uczestnicy zostaną wybrani na drodze głosowania online za pomocą specjalnej aplikacji.

Turniej ma się odbyć 30 kwietnia 2022 r. Więcej szczegółów na temat wydarzenia ma się pojawić wkrótce. Póki co, twórcy zapewniają, że "Squid Fame" będzie pozbawione jakichkolwiek form przemocy oraz niewłaściwego traktowania, a turniej nie jest powiązany z serialem "Squid Game", a jedynie na nim wzorowany.

Sandra Drzymalska, Gwiazda "Sexify", staje w obronie praw kobiet i osób LGBT+

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1o8fim

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1o8fim
d1o8fim