Trwa ładowanie...

Super tanie bilety do Izraela. Tylko 64 zł w dwie strony

Jeszcze kilka lat temu dostanie się do izraelskiego kurortu Ejlat z Polski było nie lada wyzwaniem. Odkąd tanie linie uruchomiły bezpośrednie połączenia, Polacy zachwalają to miejsce. Jeśli jeszcze nie przekonałeś się na własnej skórze o jego pięknie, to jest idealny moment. Bilety w dwie strony można kupić za 64 zł!

Share
Super tanie bilety do Izraela. Tylko 64 zł w dwie strony
Źródło: Shutterstock.com
d22bmpm

Brzmi jak niemożliwe, a jednak. Bilety do słonecznego Ejlatu można zarezerwować za 64 zł w dwie strony. Dotyczy to podróży na pokładzie Ryanaira z Gdańska w terminie od 10 do 21 grudnia. To idealny czas na skorzystanie ze wszystkich atrakcji, jakie oferuje to miasto.

Ryanair.com
Źródło: Ryanair.com

Na stronie przewoźnika można też znaleźć tanie bilety z Poznania. Z tego miasta do Ejlatu polecimy od 8 do 12 stycznia 2018 r. za 66 zł, albo od 11 do 18 stycznia za 2 zł więcej. To ceny, o jakich kiedyś mogliśmy tylko śnić.

Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com

Ejlat to wysunięte najdalej na południe miasto w Izraelu. Na miejscu czeka morze z olśniewającymi rafami koralowymi, 11 km plaż, gwarantowana słoneczna pogoda o każdej porze roku (w grudniu nawet 27 st. C), niezwykła flora i fauna i bogate życie nocne. I to wszystko w miejscu leżącym na styku Afryki, Europy i Azji.

Zobacz naszą relację z wizyty w Ejlacie:

Dla coraz większej liczby turystów z Polski Ejlat to świetna alternatywa dla kurortów w Egipcie, Turcji i Tunezji. W tym miejscu można plażować przez cały rok. Kiedy u nas jest zima, tam temperatura oscyluje między 18 a 23 st. C. Zorganizowane wycieczki kosztują od 1349 zł.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d22bmpm

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22bmpm
d22bmpm