Trwa ładowanie...

Takiego powodu opóźnienia się nie spodziewali. "Oddałbym mu swoje miejsce"

Powodów opóźnienia lotu może być wiele. Od niesprzyjającej pogody po problemy z personelem. Nikt nie lubi takich sytuacji, ale zwykle pasażerowie nie mają wyjścia i muszą się z nimi pogodzić. Jednak w przypadku pewnego lotu American Airlines, niewielkie opóźnienie był spowodowane wyjątkowo nietypowym pasażerem. "Mógłby siedzieć obok mnie" - komentują internauci.

Wielki pies wywołał poruszenie na pokładzie samolotu Wielki pies wywołał poruszenie na pokładzie samolotu Źródło: Adobe Stock, fot: eqroy
d4a08vr
d4a08vr

Ritchie ma naprawdę pokaźne rozmiary, dosłownie jest wielki. To pirenejski pies górski, który może ważyć nawet 55 kg i mieć 80 cm wysokości. Nic dziwnego, że gdziekolwiek idzie ze swoim właścicielem, to zwraca na siebie uwagę.

Uroczy powód opóźnienia samolotu

Nie inaczej było, gdy wsiadł na pokład samolotu American Airlines. Na nagraniu udostępnionym na Instagramie - które już ma już ponad 1,6 mln polubień - możemy zobaczyć, jak wiele "zakłóceń" spowodował ten uroczy futrzak. Kiedy ogromny pies zbliża się do drzwi samolotu, natychmiast witany jest przez personel pokładowy. Później odwiedza kokpit pilotów, gdzie jeden z nich nie tylko robi sobie z nim zdjęcia, ale nawet zakłada mu czapkę kapitana. Gdy Ritchie w końcu dociera na swoje miejsce, nadal może liczyć na radosne spojrzenia współpasażerów.

"Mieli tam trochę problemów technicznych" - czytamy w humorystycznym podpisie tłumaczącym lekkie opóźnienie startu samolotu.

Internauci zachwyceni wielkim psem na pokładzie

Jak się okazuje, wideo zachwyciło internautów. Pojawiły się pod nim tysiące pozytywnych komentarzy. "Nie mam nic przeciwko takiemu opóźnieniu", "Mógłby siedzieć obok mnie", "Jedyny powód opóźnienia, z którego bym się cieszyła", "Oddałbym mu swoje miejsce" - czytamy.

d4a08vr

Część internautów zastanawia się, jak to możliwe, że tak duży pies mógł podróżować na pokładzie samolotu. Odpowiedzią jest napis na szelkach Ritchiego, czyli service dog (pol. pies przewodnik). Takie zwierzęta mogą być wpuszczone do samolotu, aby pomóc swojemu właścicielowi z fizyczną, sensoryczną, psychiatryczną, intelektualną lub inną niepełnosprawnością.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Sztuka podróżowania - DS4

d4a08vr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4a08vr

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj