W Chinach można kupić piwo w reklamówce. Tsingtao w markowych torbach

Chińczycy słyną z pomysłowości i zaskakujących sposobów na ułatwienie życia. Selfie-stick, jajko w tubce, a nawet przenośny garaż - to wszystko zawdzięczamy mieszkańcom Państwa Środka. Ale piwo w reklamówce to absolutny ewenement. Sprzedaje się je w Quingdao.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piwo w markowych torbach Tsingtao
Piwo w markowych torbach Tsingtao (Facebook.com)
WP

Tsingato to popularna marka chińskiego piwa. Najczęściej sprzedawane jest w klasycznych, zielonych butelkach. Okazuje się, że w Chinach, w mieście Quingdao dostępne jest także w plastikowych torbach.

Mieszkańcy od lat kupują browar właśnie w takiej wersji. Następnie zabierają go do domu, gdzie rozlewają do kubków. Podobno robią to z wygody i nikt właściwie nie wie, dlaczego ta metoda tak świetnie przyjęła się w okolicy.

Piwem w foliówkach zachwycają się także turyści. Jednak tego typu opakowania nie są przyjazne środowisku. Dlatego mimo że kupowanie piwa w plastikowej torbie wydaje się wygodne, prawdopodobnie nie będzie możliwe za kilka lat. Oznacza to, że producenci browaru Tsingtao będą musieli zastanowić się nad mniej szkodliwą formą dystrybucji swojego produktu.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Wyjątkowy hotel dla miłośników piwa

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP