Trwa ładowanie...
d1yxbw7

Więcej Grecji w Grecji, czyli nietypowy pomysł na hotelowe animacje

Grecki styl życia, zabawy przy lokalnej muzyce, lokalna kuchnia, gry i nietypowe zwyczaje – tylko dzięki tym elementom można poznać Grecję w stu procentach. Od 2017 roku będzie to możliwe dzięki zupełnej nowości, którą do oferty wprowadziło, specjalizujące się w tym kierunku, biuro podróży Grecos.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Więcej Grecji w Grecji, czyli nietypowy pomysł na hotelowe animacje
(Shutterstock.com, Fot: TravnikovStudio)
d1yxbw7

Mowa o klubach OPA! - połączeniu szalonego, greckiego świata, tradycji oraz dobrej zabawy, które mają pomóc turystom poczuć prawdziwy smak Grecji.

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, pokazujemy klientom najpiękniejsze i najciekawsze oblicze Grecji. Chcemy jednak zarażać naszą miłością do tego kierunku nie tylko poprzez pokazanie piękna samego miejsca – ten cel realizują nasze wycieczki fakultatywne – mówi Joanna Kaszczyńska – manager ds. animacji Grecos. – W klubach Opa! nasi polskojęzyczni, starannie dobrani animatorzy przybliżają Grecję poprzez rozrywkę, ucząc prawdziwych greckich zwyczajów, zabaw i kuchni.

Shutterstock.com

Kluby Opa! mają dostarczyć turystom więcej Grecji w Grecji. Dla tych, którzy zdążyli się już zakochać w tym kraju, będzie to okazja, aby przeżyć wakacje w uwielbianym, prawdziwie greckim klimacie. Dla osób po raz pierwszy urlopujących w tym miejscu, to możliwość połączenia wakacji all inclusive z odkrywaniem w Grecji tego, co najlepsze i przekonaniem się, co odróżnia ten kraj od innych wakacyjnych celów podróży.

Shutterstock.com

Czym kluby Opa! będą różnić się od tradycyjnych animacji hotelowych? Tak naprawdę wszystkim. Turyści będą mogli poznać grecki styl życia, pobawić się przy lokalnej muzyce – nie tylko tradycyjnej, ale też współczesnej. Będą wspólnie oglądać filmy z Grecją w tle, a także uczyć się przygotować znane z greckiej kuchni przysmaki.

– Dążymy do tego, aby gość klubu Opa! zasmakował prawdziwej Grecji, co ma go również zachęcić do odkrywania jej smaków poza hotelem – dodaje Joanna Kaszczyńska. – W każdym z klubów działają również nasze Delfinki, czyli polskie animacje dla dzieci. W ten sposób cała rodzina może bawić się jednocześnie w prawdziwym greckim stylu.

d1yxbw7

Podziel się opinią

Share

d1yxbw7

d1yxbw7