Trwa ładowanie...

Więcej Grecji w Grecji, czyli nietypowy pomysł na hotelowe animacje

Grecki styl życia, zabawy przy lokalnej muzyce, lokalna kuchnia, gry i nietypowe zwyczaje – tylko dzięki tym elementom można poznać Grecję w stu procentach. Od 2017 roku będzie to możliwe dzięki zupełnej nowości, którą do oferty wprowadziło, specjalizujące się w tym kierunku, biuro podróży Grecos.

Więcej Grecji w Grecji, czyli nietypowy pomysł na hotelowe animacjeŹródło: Shutterstock.com, fot: TravnikovStudio
d2nkm6o
d2nkm6o

Mowa o klubach OPA! - połączeniu szalonego, greckiego świata, tradycji oraz dobrej zabawy, które mają pomóc turystom poczuć prawdziwy smak Grecji.

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, pokazujemy klientom najpiękniejsze i najciekawsze oblicze Grecji. Chcemy jednak zarażać naszą miłością do tego kierunku nie tylko poprzez pokazanie piękna samego miejsca – ten cel realizują nasze wycieczki fakultatywne – mówi Joanna Kaszczyńska – manager ds. animacji Grecos. – W klubach Opa! nasi polskojęzyczni, starannie dobrani animatorzy przybliżają Grecję poprzez rozrywkę, ucząc prawdziwych greckich zwyczajów, zabaw i kuchni.

Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com, fot: Ververidis Vasilis

Kluby Opa! mają dostarczyć turystom więcej Grecji w Grecji. Dla tych, którzy zdążyli się już zakochać w tym kraju, będzie to okazja, aby przeżyć wakacje w uwielbianym, prawdziwie greckim klimacie. Dla osób po raz pierwszy urlopujących w tym miejscu, to możliwość połączenia wakacji all inclusive z odkrywaniem w Grecji tego, co najlepsze i przekonaniem się, co odróżnia ten kraj od innych wakacyjnych celów podróży.

Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com

Czym kluby Opa! będą różnić się od tradycyjnych animacji hotelowych? Tak naprawdę wszystkim. Turyści będą mogli poznać grecki styl życia, pobawić się przy lokalnej muzyce – nie tylko tradycyjnej, ale też współczesnej. Będą wspólnie oglądać filmy z Grecją w tle, a także uczyć się przygotować znane z greckiej kuchni przysmaki.

– Dążymy do tego, aby gość klubu Opa! zasmakował prawdziwej Grecji, co ma go również zachęcić do odkrywania jej smaków poza hotelem – dodaje Joanna Kaszczyńska. – W każdym z klubów działają również nasze Delfinki, czyli polskie animacje dla dzieci. W ten sposób cała rodzina może bawić się jednocześnie w prawdziwym greckim stylu.

d2nkm6o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nkm6o