Trwa ładowanie...

Wizz Air - nowe połączenia od wiosny 2015 r.

Wizz Air ogłosił dalszy rozwój w Polsce. Z początkiem 2015 roku zostanie uruchomionych 5 nowych połączeń, a w bazach Katowicach i Poznaniu pojawią się nowe samoloty. Dwie spośród nowych tras prowadzą do miast, które są nowe w ofercie WizzAira – to Belfast i Molde. Zaledwie trzy tygodnie temu otrzymaliśmy również informację o sprowadzeniu piątego samolotu do Warszawy i otwarciu 8 nowych połączeń z tego miasta.

Share
Wizz Air - nowe połączenia od wiosny 2015 r.Źródło: spumador - Fotolia.com
d2mnt1x

Wizz Air ogłosił dalszy rozwój w Polsce. Z początkiem 2015 roku zostanie uruchomionych 5 nowych połączeń, a w bazach Katowicach i Poznaniu pojawią się nowe samoloty. Dwie spośród nowych tras prowadzą do miast, które są nowe w ofercie Wizz Aira – to Belfast i Molde. Zaledwie trzy tygodnie temu otrzymaliśmy również informację o sprowadzeniu piątego samolotu do Warszawy i otwarciu 8 nowych połączeń z tego miasta.

Na wiosnę 2015 r. polecimy z Gdańska do norweskiego Molde i Frankfurtu Hahn, z Katowic do Belfastu w Irlandii Północnej, z Poznania do szwedzkiego Malmo, a do stolicy Szwecji (lotnisko Sztokholm Skavsta) z Lublina. Bilety na nowe trasy, podobnie jak cała oferta na sezon letni 2015, są już dostępne w systemie rezerwacyjnym.

Ceny biletów zaczynają się *od 39 zł *w przypadku lotów do Malmo, a od 79 zł do Frankfurtu Hahn i Sztokholmu Skavsta. Za bilet na pozostałe połączenia zapłacimy od 119 zł. Kwoty te zawierają podatki i opłaty obowiązkowe.

d2mnt1x

Belfast jest stolicą Irlandii Północnej. Jego największą atrakcją jest otwarte w 2012 r. muzeum Titanic Belfast, które powstało, by uhonorować zarówno konstruktorów, jak i ofiary katastrofy sprzed 100 lat. Warto również zwrócić uwagę na piękne murale tworzone przez zwolenników zjednoczenia Irlandii. Miasto jest również idealną bazą wypadową do zwiedzania hrabstwa Antrim, gdzie znajdziemy m.in. zamek Dunluce czy Groblę Olbrzymów.

Położona nad fiordem Romsdal miejscowość Molde została założona w średniowieczu jako punkt handlowy. Cechuje ją nadmorski klimat umiarkowany, z przyjemnym, czasem gorącym latem i łagodną zimą. W okolicy miasta znajdują się jedne z największych atrakcji Norwegii: Droga Atlantycka, Drabina Trolli czy miejsca do uprawiania takich aktywności jak rock climbing, ice climbing, basejumping oraz eksploracja lodowców.

materiały prasowe/udm/pw

d2mnt1x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mnt1x