Trwa ładowanie...

"Wyślij pocztówkę do Babci". Inspirujący mural w Białymstoku

Gigantyczny mural, przedstawiający wizerunek babci, znalazł się na ścianie jednego z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Białymstoku. Jest częścią wydarzenia Up To Date Festival, mającego na celu łączenie pokoleń.

"Wyślij pocztówkę do Babci". Inspirujący mural w BiałymstokuŹródło: Facebook.com/ Up To Date Festival
d4l1pd5
d4l1pd5

"Wyślij pocztówkę do Babci" to drugi obok akcji "50+" program białostockiej imprezy. Mural promujący wydarzenie przedstawia twarz pani Eugenii, która jest już dobrze znana miłośnikom festiwalu. W 2011 r. wystąpiła w filmie pt. "Takie coś jest możliwe tylko w Białymstoku…"

Up To Date Festival to platforma łącząca muzykę z innymi dziedzinami sztuki. Każdego roku przyciąga ok. 8 tys. gości. W ramach programu "50+" można bezpłatnie wziąć udział w imprezie z członkiem rodziny, który przekroczył już 50. rok życia. Celem wydarzenia jest łączenie pokoleń i pokazanie, jak wygląda sztuka młodego pokolenia.

Tegoroczna edycja odbywa się już po raz dziesiąty, a w ciągu dekady w akcji wzięło udział ok. 500 artystów. Białostocki festiwal zdobył już wiele nagród, w tym m.in. Klubu Twórców Reklamy.

d4l1pd5

Wyślijcie swoim babciom pocztówki i zaproście je na imprezę. Pokażcie im świat naszej generacji. Up To Date Festival odbędzie się w dniach 5-8 września.

Źródło: Magazyn WhiteMAD

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: #dziejesienazywo: Czym jest Festiwal w Cannes dla świata mody?

d4l1pd5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4l1pd5