Trwa ładowanie...

Złodziejka okradła ją na Bali, a ona... Zaskakująca reakcja turystki

Australijska turystka stała się bohaterką mediów społecznościowych, bo zachowała się jak człowiek. Okradziona przez młodą mieszkankę rajskiej wyspy, zamiast wzywać policję i dać się porwać emocjom, po prostu uściskała złodziejkę. Co więcej, wcale na tym się nie skończyło.

Share
 Złodziejka okradła ją na Bali, a ona... Zaskakująca reakcja turystki
Źródło: Facebook.com
d3qvlaz

Szokującą chwilę nagrał jeden z mieszkańców wyspy. Na filmie widzimy zbiorowisko ciekawe tego, co zrobi okradzona turystka. Jej wzrok i wzrok osoby, która zabrała jej portfel spotkały się. Już się wydawało, że złodziejka odpowie za swój czyn. W końcu przekazuje łupy. Po chwili jednak pada pytanie: "Czy naprawdę musisz kraść?". Gapie wstrzymują oddech, chyba nie tego się spodziewali.

Odpowiedź dotyka turystkę, słyszy bowiem, że bez pieniędzy nie będzie jej stać na utrzymanie skutera. Nie chce go stracić, bo to prezent od bliskich, jedynym wyjściem jest kradzież. Australijka słysząc to, bez chwili zastanowienia, bierze Balijkę w ramiona, zostawia gotówkę i mówi: "Więcej tego nie rób, niech to będzie lekcja". Teraz filmik robi furorę w sieci i naprawdę daje do myślenia.

d3qvlaz

Podziel się opinią

Share
d3qvlaz
d3qvlaz