Trwa ładowanie...

Egzotyka zimą - dokąd warto pojechać?

Zima wcale nie musi oznaczać urlopu w górach. Coraz częściej i chętniej o tej porze roku na urlop wybieramy egzotyczne kraje. Oferta biur podróży na sezon zimowy 2016/2017 jest bardzo różnorodna. Obejmuje wyjazdy w okresie 01.11.2016 - 15.04.2017.

Egzotyka zimą - dokąd warto pojechać?Źródło: Shutterstock.com, fot: Martin Valigursky
d32upqi
d32upqi

Zima wcale nie musi oznaczać urlopu w górach. Coraz częściej i chętniej o tej porze roku na wypoczynek wybieramy egzotyczne kraje. Oferta biur podróży na sezon zimowy 2016/2017 jest bardzo różnorodna. Obejmuje wyjazdy w okresie 01.11.2016 - 15.04.2017.

- W tym czasie znajdziemy najwięcej możliwości wyjazdu egzotycznego i na wypoczynek, i na zwiedzanie. Egzotyka latem dopiero zaczyna pojawiać się w biurach podróży, zimą mamy sezon w pełni - mówi Klaudyna Mortka z serwisu wakacje.pl.

Bogactwo ofert wynika z faktu, że w czasie gdy w Polsce panuje zima, w egzotycznych krajach wciąż jest ciepło, ale nie tak gorąco i deszczowo jak latem. Oznacza to zarówno większy wybór organizatora, kierunków, hotelu, jak i programów wycieczek. A co ważne, z roku na rok zimowe wyjazdy egzotyczne są coraz tańsze.

d32upqi

- Do pojedziemy już za niecałe 3 tys. zł. Zwiększa się też komfort i dostępność wyjazdu - właśnie teraz dostępne są loty czarterowe, również bezpośrednie Dreamlinerem - dodaje Klaudyna Mortka. - W tym sezonie warto zwrócić uwagę na wycieczki 7+7, łączące wypoczynek i zwiedzanie. Już teraz możemy dostać taką opcję w obniżonej cenie - za 2 tygodnie urlopu zapłacimy ok. 4 tys. zł. Warto dodać, że na wielu kierunkach, jak np. Dominikana czy Kuba, panują teraz najlepsze warunki pogodowe.

Ilona Raczyńska

d32upqi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32upqi