Trwa ładowanie...
dz5gjct

"Hotel Nutella" w Los Angeles. Wyjątkowa noc w słodkim miejscu

Pierwszy na świecie hotel, którego motywem przewodnim będzie popularny krem orzechowy, zostanie otwarty w Los Angeles. Już w styczniu 2020 r. "Hotella Nutella" ruszy pełną parą. Nie wszyscy jednak będą mogli spędzić w nim noc.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Możemy jedynie pomarzyć i liczyć na to, że podobny hotel otworzą niebawem w Europie
Możemy jedynie pomarzyć i liczyć na to, że podobny hotel otworzą niebawem w Europie (Facebook.com/ Glamour Geremany)
dz5gjct

Koncern Ferrero postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i otworzyć hotel, w którym królować będzie Nutella. W obiekcie znajdzie się mnóstwo przedmiotów nawiązujących do motywu słodkiego kremu, m.in. tapeta w słoiki Nutelli lub poduchy w kształcie czekoladowych rogali.

Goście będą mieli do dyspozycji jadalnię połączoną z kuchnią, w której z całą pewnością znajdą przysmaki z czekoladowym kremem. A zatem ci, którzy mogliby go jeść łyżkami mogą się czuć zaproszeni. Nutelli na pewno dla nich nie zabraknie.

dz5gjct

Niestety, hotel jest jednorazowym przedsięwzięciem. Aby spędzić tam noc, trzeba wziąć udział w specjalnym, organizowanym przez markę konkursie. Zadaniem konkursowym jest nagranie filmiku, w którym kandydat pragnący spędzić noc w tym czekoladowym królestwie, pokaże, dlaczego Nutella czyni jego poranek niezwykłym.

Zwycięzca będzie mógł spędzić trzy doby w "Hotella Nutella" w dniach 10-12 stycznia 2020 r. Będą czekały też inne słodkie atrakcje. W konkursie mogą wciąć udział tylko obywatele USA.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Ci Polacy wybierają hotele wyłącznie dla dorosłych

dz5gjct

Podziel się opinią

Share

dz5gjct

dz5gjct