Trwa ładowanie...
ycipk-25mqjn

"Hotel Nutella" w Los Angeles. Wyjątkowa noc w słodkim miejscu

Pierwszy na świecie hotel, którego motywem przewodnim będzie popularny krem orzechowy, zostanie otwarty w Los Angeles. Już w styczniu 2020 r. "Hotella Nutella" ruszy pełną parą. Nie wszyscy jednak będą mogli spędzić w nim noc.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Możemy jedynie pomarzyć i liczyć na to, że podobny hotel otworzą niebawem w Europie
Możemy jedynie pomarzyć i liczyć na to, że podobny hotel otworzą niebawem w Europie (Facebook.com/ Glamour Geremany)
ycipk-25mqjn

Koncern Ferrero postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i otworzyć hotel, w którym królować będzie Nutella. W obiekcie znajdzie się mnóstwo przedmiotów nawiązujących do motywu słodkiego kremu, m.in. tapeta w słoiki Nutelli lub poduchy w kształcie czekoladowych rogali.

Goście będą mieli do dyspozycji jadalnię połączoną z kuchnią, w której z całą pewnością znajdą przysmaki z czekoladowym kremem. A zatem ci, którzy mogliby go jeść łyżkami mogą się czuć zaproszeni. Nutelli na pewno dla nich nie zabraknie.

ycipk-25mqjn

Niestety, hotel jest jednorazowym przedsięwzięciem. Aby spędzić tam noc, trzeba wziąć udział w specjalnym, organizowanym przez markę konkursie. Zadaniem konkursowym jest nagranie filmiku, w którym kandydat pragnący spędzić noc w tym czekoladowym królestwie, pokaże, dlaczego Nutella czyni jego poranek niezwykłym.

Zwycięzca będzie mógł spędzić trzy doby w "Hotella Nutella" w dniach 10-12 stycznia 2020 r. Będą czekały też inne słodkie atrakcje. W konkursie mogą wciąć udział tylko obywatele USA.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-25mqjn

Zobacz też: Ci Polacy wybierają hotele wyłącznie dla dorosłych

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-25mqjn

ycipk-25mqjn
ycipk-25mqjn