ycipk-310630

Inwazja pluskiew w hotelu. Tępiciel robactwa radzi zajrzeć pod prześcieradło

Nadchodzi letni sezon podróży, które mogą zamienić się w istny koszmar. Okazuje się, że niektóre hotele zacięcie walczą z pluskwami. Brytyjski tępiciel robactwa przestrzega pasażerów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Inwazja pluskiew w hotelu
Inwazja pluskiew w hotelu (WP.PL)
ycipk-310630

Pluskwy w hotelu

Mario Stanchev, londyński technik zwalczania szkodników, ostrzega podróżnych, że są narażeni na przypadkowe sprowadzenie pluskiew do domu. Nawet jeśli przebywają w pięciogwiazdkowych hotelach.

Jak wytępić pluskwy?

ycipk-310630

Tępiciel robactwa ujawnił, jak powstrzymać inwazje. "Moja rada to po prostu sprawdzanie pokoju z latarką, zanim nawet wniesiesz do niego swój bagaż. Pobieżne spojrzenie pod prześcieradło nie powie ci całej historii" - tłumaczy Stanchev.

Shutterstock.com
Podziel się

"Zdejmij prześcieradła, weź latarkę i sprawdź pod materacem. W szczelinach ramy łóżka i wokół zagłówka. Nie wstydź się, że obrazisz pracowników hotelu - musisz wiedzieć, czy na pewno nie jesteś zagrożony" - dodaje.

Zobacz także: Jak to jest z tą czystością w hotelach? Poznaj prosty sposób, żeby to sprawdzić

ycipk-310630

"Przechowuj cały swój bagaż w wannie lub pod prysznicem. Śliska powierzchnia sprawia, że robactwo nie będzie mogło przedostać się do torby" - przyznaje Brytyjczyk. Mówi również, aby brudną bieliznę trzymać w plastikowej torbie. Z dala od podłogi.

Jak pozbyć się robactwa z domu?

Zanim przyniesiesz torbę do domu, znajdź miejsce z powierzchnią bez dywanu, a następnie wytrzyj podłogę mokrą szmatką. "Te dwie proste wskazówki sprawią, że każda pluskwa uciekająca z bagażu będzie miała trudności ze znalezieniem nowej kryjówki w twoim domu. Teraz poszukaj jakichkolwiek śladów pluskiew w torbie lub na ubraniach" - podpowiada Stanchev.

Zobacz także: Wyspy Gili Gili. Tropikalny raj backpackerów

ycipk-310630

Źródło: dailymail.co.uk

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Turystyka
ycipk-310630
ycipk-310630
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-310630