Trwa ładowanie...
d4e6nt0

Jazda na "doczepkę". Mężczyzna na wózku inwalidzkim podróżował trzymając się ciężarówki

Gdy kierowcy zobaczyli sposób przemieszczania się jednego z pasażerów na autostradzie prowadzącej do Pretorii, przecierali oczy ze zdumienia. Wideo z udziałem mężczyzny na wózku inwalidzkim w szybkim tempie obiegło sieć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Póki co nie udało się odnaleźć "kaskadera". Policja zapowiedziała, że odstąpi od wymierzania kary – chyba że pasażer powtórzy swój nieodpowiedzialny wyczyn
Póki co nie udało się odnaleźć "kaskadera". Policja zapowiedziała, że odstąpi od wymierzania kary – chyba że pasażer powtórzy swój nieodpowiedzialny wyczyn (Twitter)
d4e6nt0

To miał był zwykły, niczym wyróżniający się poranek dla wielu kierowców w regionie Tshwane, którzy przemieszczali się autostradą prowadzącą w kierunku Pretorii – stolicy Republiki Południowej Afryki. Jakie musiało być ich zdziwienie, gdy przejeżdżali w pobliżu ciężarówki, do której był "doczepiony" mężczyzna na wózku inwalidzkim. Trzymał się zderzaka i sprawiał wrażenie osoby, która panuje nad całą sytuacją.

Gdy pasażer na gapę znalazł się w pobliżu miejsca, do którego chciał się dostać, puścił się pojazdu i dalej samodzielnie kontynuował podróż. Nietypowa jazda została nagrana przez wielu kierowców, przez co w sieci można znaleźć co najmniej kilkanaście materiałów przedstawiających - jak część osób nazwało mieszkańca RPA - "kaskadera".

d4e6nt0

ZOBACZ TEŻ: Reporterka przygotowywała się do relacji. Oto co stało się za jej plecami

Choć całe wydarzenie może wzbudzać uśmiech na twarzy, zarządca ruchu drogowego w Republice Południowej Afryki nie uważa sytuacji za zabawną i gani mężczyznę. "W kraju, w którym ginie ok. 14 tys. osób rocznie w wyniku wypadków drogowych, tego typu zachowanie jest całkowicie nie do przyjęcia. Stanowczo je potępiamy" – skomentowali przedstawiciele Urzędu Dróg i Autostrad w RPA.

d4e6nt0

Póki co nie udało się odnaleźć "kaskadera". Policja zapowiedziała, że odstąpi od wymierzania kary – chyba że pasażer powtórzy swój nieodpowiedzialny wyczyn.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4e6nt0

Podziel się opinią

Share
d4e6nt0
d4e6nt0