Trwa ładowanie...

Krzesła były dla niego zbyt niewygodne. Pasażer znalazł lepszy sposób na czekanie

Większość z nas przynajmniej raz w życiu doświadczyła uciążliwego czekania w hali odlotów na lotnisku. Nawet najwygodniejsze krzesła po kilku godzinach siedzenia stają się nie do wytrzymania. Jeden z pasażerów postanowił zaradzić temu problemowi.

Krzesła były dla niego zbyt niewygodne. Pasażer znalazł lepszy sposób na czekanieŹródło: 123RF
d4m02ew
d4m02ew

Podróżnik mający przesiadkę na międzynarodowym lotnisku Charlotte Douglas w Stanach Zjednoczonych we wczesnych godzinach porannych w niedzielę uznał, że nie będzie się ograniczał do krzeseł.

Mężczyzna przywiózł ze sobą hamak, który następnie rozwiesił pomiędzy oknami na hali odlotów. Czekanie na samolot chyba jeszcze nigdy nie wyglądało tak komfortowo. Pasażer poczuł się tak dobrze, że aż zasnął.

SWNS / Facebook
Źródło: SWNS / Facebook

Jak podaje portal SWNS, po pewnym czasie do śpiącego mężczyzny podszedł pracownik lotniska, który poprosił go o zejście z hamaka. Choć podróżnik finalnie musiał zakończyć swoją drzemkę, trzeba przyznać, że jego pomysł był świetny. Być może po tej sytuacji lotnisko rozważy wprowadzenie stacjonarnych hamaków w hali odlotów. Jesteśmy pewni, że wielu pasażerom ten pomysł przypadłby do gustu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4m02ew
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4m02ew

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj