Trwa ładowanie...
dsvcq5k

Krzesła były dla niego zbyt niewygodne. Pasażer znalazł lepszy sposób na czekanie

Większość z nas przynajmniej raz w życiu doświadczyła uciążliwego czekania w hali odlotów na lotnisku. Nawet najwygodniejsze krzesła po kilku godzinach siedzenia stają się nie do wytrzymania. Jeden z pasażerów postanowił zaradzić temu problemowi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężczyzna przywiózł ze sobą hamak, który następnie rozwiesił pomiędzy oknami na hali odlotów
Mężczyzna przywiózł ze sobą hamak, który następnie rozwiesił pomiędzy oknami na hali odlotów (123RF)
dsvcq5k

Podróżnik mający przesiadkę na międzynarodowym lotnisku Charlotte Douglas w Stanach Zjednoczonych we wczesnych godzinach porannych w niedzielę uznał, że nie będzie się ograniczał do krzeseł.

Mężczyzna przywiózł ze sobą hamak, który następnie rozwiesił pomiędzy oknami na hali odlotów. Czekanie na samolot chyba jeszcze nigdy nie wyglądało tak komfortowo. Pasażer poczuł się tak dobrze, że aż zasnął.

SWNS / Facebook
Podziel się

Jak podaje portal SWNS, po pewnym czasie do śpiącego mężczyzny podszedł pracownik lotniska, który poprosił go o zejście z hamaka. Choć podróżnik finalnie musiał zakończyć swoją drzemkę, trzeba przyznać, że jego pomysł był świetny. Być może po tej sytuacji lotnisko rozważy wprowadzenie stacjonarnych hamaków w hali odlotów. Jesteśmy pewni, że wielu pasażerom ten pomysł przypadłby do gustu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dsvcq5k

Podziel się opinią

Share

dsvcq5k

dsvcq5k