Trwa ładowanie...

Majówka z koleją. Odkryj najpiękniejsze zakątki Polski już od 49 zł

Dla wielu osób weekend majowy jest świetną okazją, by wyruszyć w podróż po Polsce. Część turystów będzie poruszać się pociągami i to właśnie dla nich największy kolejowy przewoźnik w Polsce – PolRegio czyli Przewozy Regionalne – przygotował atrakcyjną ofertę. Za niewielką sumę będzie można podróżować bez limitów aż przez 10 dni!

Share
Majówka z koleją. Odkryj najpiękniejsze zakątki Polski już od 49 zł
Źródło: Shutterstock.com
dnsg1jh

Pasażerowie są zgodni – tak korzystnej promocji jeszcze nie było. Majówka z PolRegio (nazwa najnowszej oferty Przewozów Regionalnych), to bilet umożliwiający odbycie nieograniczonej liczby przejazdów od piątku 28 kwietnia (od godz. 18:00) do poniedziałku 8 maja (do 6:00). Łącznie jeździć będzie można aż przez 10 dni. Oferta podzielona została według wieku pasażerów. Osoby poniżej 26. roku życia, nawet jeśli nie mają statusu ucznia lub studenta, będą mogły kupić bilet za 49 zł. Pozostali podróżni zapłacą za niego 95 zł.

Bogata siatka połączeń

Codziennie na trasy w różnych zakątkach kraju wyjeżdża około 1,8 tys. pociągów, które docierają nie tylko do popularnych miejscowości turystycznych, jak Zakopane, Krynica-Zdrój, Giżycko, Kołobrzeg czy Hel. Kursują również do miejsc nieobsługiwanych przez innych przewoźników. I nawet jeśli ktoś zdecydowałby się odwiedzić kilkanaście miast, miasteczek i kurortów, nie będzie musiał dokupywać dodatkowych biletów.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Zintegrowany system

Przewoźnik coraz częściej zaskakuje ciekawymi promocjami. PolRegio honoruje i sprzedaje bilety większości operatorów kolejowych, a z połączeń korzystają także pasażerowie komunikacji miejskiej z kilku polskich aglomeracji. W tym roku spółka rozpoczęła współpracę z siedmioma dużymi przewoźnikami autobusowymi. Ze zintegrowanego biletu mogą korzystać np. mieszkańcy Dolnego Śląska, a już wkrótce pojawi się on także w Świętokrzyskiem.

Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com

Bilety w ofercie Majówka z PolRegio są dostępne w kasach biletowych oraz na stronie przewoźnika od 20 kwietnia.

dnsg1jh

Podziel się opinią

Share
dnsg1jh
dnsg1jh