Trwa ładowanie...
d2ikdm4

Malediwy. Rząd wprowadza opcję "lojalnego turysty"

Od 1 grudnia na Malediwach zacznie funkcjonować pierwszy na świecie program lojalnościowy, który będzie się opierał na przekraczaniu granicy. W zamian za częste odwiedzanie rajskich wysp i korzystanie z lokalnych usług turystom będą przyznawane punkty i statusy.
Share
Turyści będą mieli powód, by częściej odwiedzać Malediwy
Turyści będą mieli powód, by częściej odwiedzać Malediwy Źródło: 123RF
d2ikdm4

Pomysł związany z rewolucyjnym programem "Maledives Border Miles" został zaprezentowany podczas specjalnej ceremonii z okazji Światowego Dnia Turystyki. Urlopowicze będą mogli w ramach programu zdobyć aż trzy stopnie lojalnościowe.

Pierwszy z nich, czyli brązowy to Aida, srebrny - Antara i złoty - Abaarana. Im częstsze i dłuższe pobyty na Malediwach turyści będą realizować, tym więcej punktów będzie trafiało na ich konta. Specjalnie nagradzane będą także wyjątkowe okazje, jak np. miesiąc miodowy, rocznica ślubu czy urodziny.

d2ikdm4

Malediwy - program lojalnego turysty startuje 1 grudnia

– To program, który zwiększy popularnośćMalediwów jako kierunku turystycznego i zapewni ścieżkę do większych możliwości marketingowych i reklamowych. Poza tym myślę, że to jeszcze bardziej zwiększy popularność zdobytą na kluczowych rynkach turystyki na Malediwach – zapowiedział Thoyyib Mohamed, dyrektor zarządzający Maldives Marketing and Public Relations Corporation, która odpowiada za pomysł.

Szczegóły związane z programem nie są jeszcze znane, podobnie jak korzyści, które będą przysługiwać turystom o największych zasługach. Program ma wystartować już 1 grudnia tego roku. Obecnie od osób podróżujących na Malediwy wymaga się negatywnego wyniku testu na koronawirusa, przeprowadzonego najpóźniej 72 godziny przed wylotem.

Źródło: "Fly4free"

d2ikdm4

Deceuninck w programie Remont w prezencie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2ikdm4

Podziel się opinią

Share
d2ikdm4
d2ikdm4