Trwa ładowanie...
dhkvs71

"Miło cię poznać". Nagranie skradnie serce niejednego Polaka

Te proste, ale niezwykle pozytywnie nacechowane słowa, wzbudzają uśmiech na twarzy chyba każdej osoby. Polak nagrał obcokrajowców, jak mówią "Miło cię poznać". I faktycznie - jest nam bardzo miło!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Słowa "miło cię poznać" w języku polskim, wypowiedziane przez mieszkańców ponad 20 różnych narodowości
Słowa "miło cię poznać" w języku polskim, wypowiedziane przez mieszkańców ponad 20 różnych narodowości (Youtube.com, Fot: Take me to...)
dhkvs71

Kocha podróżować i odwiedził dotychczas wiele europejskich czy azjatyckich państw. Niektóre relacje ze swoich wojaży umieszcza w serwisie YouTube. Ostatnia pochodzi z Australii. Jak opisuje Piotr, pod koniec podróżowania po tym kraju wpadł na pomysł, aby poprosić ludzi, których tam poznał, o powiedzenie czegoś w naszym języku.

W opublikowanym nagraniu słyszymy słowa "Miło cię poznać", wypowiedziane przez mieszkańców m.in. takich państw, jak: Japonia, Maroko, Singapur, Indie, Finlandia, Włochy, Korea Południowa, Holandia, Kanada, Meksyk, Tajwan, Stany Zjednoczone, Indonezja oraz Argentyna. Stwierdziliśmy zgodnie w redakcji, że to wideo jest jednym z najbardziej pozytywnych, jakie widzieliśmy w ostatnim czasie. Musicie przyznać, że serce mięknie po jego obejrzeniu!

dhkvs71

Zobacz też: Jechaliśmy pociągiem Moskwa - Wołgograd, tę trasę pokonają tysiące polskich kibiców

dhkvs71

Podziel się opinią

Share

dhkvs71

dhkvs71