Trwa ładowanie...
Wakacje.pl
Nocowanie.pl
Plaże
Wyspy
Egzotyka
W Podróży
Miasta
Poza miastem
Ludzie
Wideo
Zobacz inne
Najnowsze
Popularne

Nielegalny proceder. Policja w Sopocie skonfiskowała 300 litrów alkoholu

O sukcesie może powiedzieć policja w Sopocie. Mundurowi zajęli 300 l napojów alkoholowych, który sprzedawany był bez zezwolenia w lokalu znajdującym się w centrum miasta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alkohol przejęty przez policję
Alkohol przejęty przez policję (KMP Sopot)

Aby sprzedawać alkohol w lokalach, trzeba uzyskać koncesję. Wielu restauratorów od uzyskania pozwolenia na sprzedaż napojów wyskokowych uzależnia zysk z prowadzenia działalności. I zwykle uczciwi biznesmeni czekają na otrzymanie takiej zgody, zanim zaczną sprzedawać alkohol w swoich placówkach.

Inaczej dzieje się w lokalach, które są pod lupą sopockiej prokuratury. Bo to na jej polecenie przeprowadzono nalot, w wyniku którego zabezpieczono 300 l alkoholu. To kontynuacja działań policji, która w ostatnich miesiącach w trzech sopockich klubach zabezpieczyła 800 butelek napojów alkoholowych, dokumentację i wydruki paragonów.

Z informacji, które uzyskało Radio Gdańsk wynika, że akcja przynajmniej w jednym przypadku została przeprowadzona w klubie go-go, a alkohol miał zostać przebadany na obecność innych substancji odurzających.

Sprzedaż alkoholu bez wymaganego zezwolenia to przestępstwo, za które grozi grzywna. W takich przypadkach można orzec przepadek napojów i zakaz prowadzenia działalności gospodarczej polegającej na jego sprzedaży i podawaniu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Slot

Zobacz też: Lądowanie na molo w Sopocie. Pilot musiał idealnie wcelować

Podziel się opinią

Share
Slot