WP

Nowy sposób podróżowania. W samolotach niebawem mogą pojawić się miejsca stojące

To, że linie lotnicze próbują sprzedać w samolocie jak najwięcej miejsc, nikogo nie dziwi. Ale nowy projekt fotela może tę poprzeczkę podnieść wyżej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pasażerowie w samolocie
Pasażerowie w samolocie (Fotolia)
WP

Myślący przyszłościowo producent zaprezentował zaktualizowany prototyp swojego stojącego fotela Skyrider 3.0. Konstrukcja oszczędzająca miejsce ma mniejszą szerokość, co oznacza, że pasażerowie będą musieli przyjąć bardziej pionową pozycję.

Włoska firma Avio Interiors zaprezentowała swój najnowszy model, który w przeciwieństwie do wcześniejszych wersji, zawiera wieszak na płaszcze i kieszeń lub stół.

WP
Avio Interiors
Podziel się

Avio Interiors twierdzi, że Skyrider pozwoli przewoźnikom sprzedać o 20 proc. więcej biletów. "Zmieniające się otoczenie rynkowe na trasach krótkodystansowych kieruje uwagę na projekt Avio Interiors Skyrider" – czytamy w oświadczeniu firmy. Jej zdaniem, fotele oferują "akceptowalny” poziom komfortu dla pasażerów przy jednoczesnym oszczędzaniu miejsca.

Nowa konstrukcja fotela waży również o 50 proc. mniej niż standardowy fotel ekonomiczny i ma mniej elementów, co czyni go tańszym i łatwiejszym w utrzymaniu.

WP

Wyobrażacie sobie taką podróż?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Samolot jak szmaciana zabawka. Mrożące krew w żyłach nagranie

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP