Trwa ładowanie...

Polizała lody w sklepie. Nie ujdzie jej to na sucho

Do sieci trafiło wideo, na którym widać, jak młoda kobieta liże lody, po czym rozbawiona zamyka pudełko i odkłada je z powrotem do zamrażarki. Jej żenujący żart obiegł sieć, a producent lodów Blue Bell postanowił dać dziewczynie nauczkę.

Share
Polizała lody w sklepie. Nie ujdzie jej to na sucho
Źródło: Facebook.com/ Blue Bell Ice Cream
d2jgdho

Firma Blue Bell z siedzibą w Teksasie postanowiła odnaleźć dziewczynę, która pozwoliła sobie na ten wyjątkowo niesmaczny żart. Wydała już oświadczenie, w którym podziękowała konsumentom za powiadomienie ich o incydencie, o którym głośno w mediach społecznościowych.

W poszukiwania "kryminalistki" zaangażowano organy ścigania, partnerów handlowych oraz media społecznościowe. Efekt tych działań był błyskawiczny - w komentarzach pod postem opublikowanym na portalu "9GAG" internauci podali informację o miejscowości, w której mieszka dziewczyna oraz nazwę jej konta na Twitterze. Dezaktywowała je. Producent lodów zapowiedział, że poda delikwentkę do sądu.

Konsumenci wytknęli firmie Blue Bell, że produkowane przez nich opakowania powinny być szczelniej zamykane. Producent tłumaczył brak pewnych zabezpieczeń na wieczkach tym, że przymarza ono do powierzchni lodów podczas procesu zamrażania. Zdaniem przedsiębiorstwa z Teksasu, w tym przypadku ślady naruszenia opakowania są od razu widoczne.

d2jgdho

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Lody, które trują. Tych składników lepiej unikać

d2jgdho

Podziel się opinią

Share
d2jgdho
d2jgdho