Trwa ładowanie...

Polska urzekła internautów. Rozpoznali ją po Morskim Oku, Helu, Gdańsku i... pierogach

Portal Culture Trip udostępnił na swoim profilu na Facebooku krótki film o Polsce z komentarzem: "Ten kraj jest epicki. Wiesz, gdzie to jest?" Wideo pokazujące najpiękniejsze zakątki naszego kraju bije rekordy popularności.

Share
Polska urzekła internautów. Rozpoznali ją po Morskim Oku, Helu, Gdańsku i... pierogach
Źródło: Shutterstock.com, fot: AlexMaster
d1ruhp2

Trwające niecałą minutę wideo rozpoczyna się pytaniem: "czy wiesz, gdzie jest ten raj?". W odpowiedzi na pytanie mają pomóc migawki z Polski. Zobaczyć możemy m.in.: Półwysep Helski, Morskie Oko, kamieniczki, zamki, pola, ale także pierogi czy żurek.

Film ma już ponad 2,6 mln wyświetleń i został udostępniony ponad 30 tysięcy razy. Komentarze Polaków i obcokrajowców są pełne zachwytu. Jest ich już prawie 4 tys. Internauci rozpoznają Polskę po widokach z Krakowa, Helu czy Gdańska, ale także po pierogach. Niektórzy po obejrzeniu wideo, już planują wakacje nad Bałtykiem, inni wspominają wizytę w jednym z polskich miast czy potrawy, które tu jedli. Oto kilka z najciekawszych komentarzy:

d1ruhp2

"LOL... jedyne co rozpoznałem to pierogi i zgaduję, że to Polska. Mój dziadek był Polakiem, więc moja mama często robiła w domu pierogi".

"Mieszkałam w mieście, w którym zrobiono ostatnie zdjęcie. To Gdańsk. Polska to wspaniały kraj, pełen niesamowitych ludzi i dobrej kuchni!".

"Moim ulubionym miastem na świecie jest Kraków"

"Islandia? Jest przereklamowana! Widzę, że to Polska - zatem dodaję ją to mojej listy miejsc do odwiedzenia".

d1ruhp2

"To jedyna w swoim rodzaju Polska. Kraj ciepłych ludzi, którzy potrafią gotować, imprezować, pracować i dużo, dużo więcej. Wkrótce się zobaczymy Polsko!"

Culture Trip to jeden z największych na świecie portali zajmujących się kulturą i podróżami. Można na nim znaleźć przewodniki po restauracjach, zabytkach czy innych atrakcjach turystycznych, kalendarz wydarzeń rozrywkowych i sportowych, wskazówki podróżnicze czy opisy kierunków z całego świata.
Zobacz też: Film o Polsce podbija internet.

d1ruhp2

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ruhp2
d1ruhp2