Trwa ładowanie...
ycipk-1omohj

Poszli na polowanie. Jednego z nich zadeptał słoń, a później pożarły go lwy

Kłusownik polował ze swoją ekipą na nosorożca. Niestety został zadeptany przez słonia, a następnie zjedzony przez lwy. Wszystko to wydarzyło się w Parku Narodowym Krugera w RPA.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja znalazła szczątki ciała mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że padł łupem największych kotowatych
Policja znalazła szczątki ciała mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że padł łupem największych kotowatych (Youtube.com)
ycipk-1omohj

Policja znalazła szczątki ciała mężczyzny w czwartek, po tym jak czterech innych kłusowników, którzy uciekli, wyjaśniło, że członek ich gangu został zabity podczas polowania. Grupa powiedziała, że zaskoczył ich "wściekły słoń", gdy podkradali się do nosorożca. Spowodowało to śmierć ich przyjaciela, ale jednocześnie dało im szansę na ucieczkę.

Pracownicy Kruger Park natychmiast wyruszyli na obszar Crocodile Bridge i wysłali tam swój śmigłowiec. Chcieli znaleźć szczątki martwego człowieka, zanim zrobi się ciemno. Gdy się nie udało, wyruszyli ponownie, ale bez powodzenia.

ycipk-1omohj

Policjanci przesłuchali w tej sprawie schwytanych kłusowników, aby uzyskać więcej informacji o tym, gdzie zaatakował ich słoń i zabił przyjaciela.
Nieoczekiwanie w czwartek natknęli się na to, co pozostało z kłusownika. Niestety wyglądało na to, że został zjedzony przez lwy. Wszystko, co pozostało, to zakrwawiona głowa i spodnie.

"Wchodzenie do parku pieszo, zupełnie nielegalnie, nie jest mądre i niesie wiele niebezpieczeństw, a ten incydent jest tego wyraźnym dowodem" – powiedział Glenn Phillips, dyrektor zarządzający parku.

"To bardzo smutne zobaczyć córki opłakujące utratę ojca" - dodał.

ycipk-1omohj

Czterech pozostałych kłusowników, którzy przeżyli, oczekuje w areszcie policyjnym i wkrótce odpowiedzą za nielegalny proceder.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Baobaby umierają. Eksperci: to wina zmian klimatycznych

ycipk-1omohj
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1omohj

ycipk-1omohj
ycipk-1omohj