Trwa ładowanie...
d10hmzd

Praca marzeń dla kochających luksus. Można zgarnąć niezłą sumkę

Kolejna praca marzeń jest w zasięgu ręki. Internetowa firma, która twierdzi, że jest "Amazonem dla milionerów" ogłosiła rekrutację na stanowisko recenzenta jachtów. Można nieźle zarobić. Sama tygodniówka ma wynosić 1300 dol. (ok. 5 tys. zł).
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Recenzenci będą mieli okazję zwiedzić kawałek świata
Recenzenci będą mieli okazję zwiedzić kawałek świata (Shutterstock.com)
d10hmzd

Zatrudniona osoba, będzie przebywać tydzień na każdym z testowanych jachtów i dokonywać rzetelnej ich oceny, sprawdzając, czy spełniają wszelkie standardy.

Jeśli chcesz spróbować swoich sił, pracować, a jednocześnie pławić się w luksusie, musisz mieć ukończone 21 lat, posiadać ważny paszport i być dyspozycyjny przez cały rok.

Jakie zadania będą na ciebie czekać? Przez tydzień "będziesz musiał" mieszkać, jeść i spać na jachcie. A poza tym, będziesz musiał sprawdzać jego funkcje, jakość i przydatność, w tym drzwi, łóżka, prysznice, krany, a nawet gniazdka.

d10hmzd

W zamian za to, po zakończeniu każdego kontraktu, otrzymasz 1300 dol. i możliwość przeglądu do 50 jachtów w ciągu roku. Daje to sumkę w wysokości 65 tys. dolarów (ok. 250 tys. zł). Nieźle jak na testera luksusowych łodzi.

Ponadto będziesz mógł podróżować w najróżniejsze zakątki Ziemi. Czy potrzebna jest fachowa wiedza na temat branży jachtowej i żeglarstwa? Pracodawca twierdzi, że doświadczenie "nie będzie konieczne", choć "mile widziane".

Jeśli więc jesteś osobą rzetelną, pracowitą, dbającą o szczegóły i umiesz pisać wysokiej jakości recenzje – to nie wahaj się ani chwili dłużej. Wnioski można składać pod tym linkiem.

d10hmzd

Źródło: insider.com

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: "Zmęczony" Gojdź: "Byłem na jachcie u Leonarda DiCaprio!"

d10hmzd

Podziel się opinią

Share
d10hmzd
d10hmzd