Trwa ładowanie...

W samolocie należy zostać w butach. Olimpijczyk pokazuje, dlaczego

Współpasażer, który postanowił ściągnąć buty, to jeden z największych koszmarów, jaki może nas spotkać w podróży. Ostatnio przekonał się o tym amerykański snowboardzista. Mało atrakcyjne wizualnie zdarzenie udostępnił w mediach społecznościowych.

W samolocie należy zostać w butach. Olimpijczyk pokazuje, dlaczegoŹródło: Instagram.com
d4jf8ht
d4jf8ht

Chyba każdy, choć raz w życiu, spotkał się z sytuacją, gdy współpasażer w pociągu, autobusie lub samolocie, ściągnął buty. Bo przecież stopy w czasie długiej drogi powinny odpocząć - uważają wielbiciele zdejmowania obuwia w transporcie publicznym. Tyle że towarzysze podróży czują zazwyczaj w takim momencie, poza przykrym zapachem, zażenowanie.

Na początku grudnia Shaun White, trzykrotny złoty medalista olimpijski, udostępnił na swoim koncie na Instagramie krótki filmik. Sportowiec wracał z Japonii do Stanów Zjednoczonych. Osoba, która siedziała kilka foteli za snowboardzistą, postanowiła zrelaksować się w samolocie, zdjąć buty wraz ze skarpetkami i oprzeć stopy o zagłówek. Widać to wyraźnie na załączonym przez White'a materiale wideo.

Pozostawanie w butach w trakcie lotu to wyraz dobrego wychowania, co dla wielu zdaje się być wiedzą nie do przyswojenia. Pracownicy linii lotniczych ostrzegają również, że na podłodze (zresztą na siedzeniach również), znajduje się wiele zarazków, które mogą mieć przykre konsekwencje dla naszej skóry, czyli wywołać nawet grzybicę. Może właśnie z tego powodu uwieczniona na poniższym zdjęciu osoba postanowiła ułożyć się w takiej pozycji?

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Pilot zdradza największe sekrety lądowań. Nie zdajesz sobie nawet z tego sprawy

d4jf8ht
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jf8ht

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj