Qaqwqwrqw

W samolocie należy zostać w butach. Olimpijczyk pokazuje, dlaczego

Współpasażer, który postanowił ściągnąć buty, to jeden z największych koszmarów, jaki może nas spotkać w podróży. Ostatnio przekonał się o tym amerykański snowboardzista. Mało atrakcyjne wizualnie zdarzenie udostępnił w mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W czasie podróży szanujmy naszych współpasażerów i pozostańmy w butach
W czasie podróży szanujmy naszych współpasażerów i pozostańmy w butach (Instagram.com)
Qaqwqwrqw

Chyba każdy, choć raz w życiu, spotkał się z sytuacją, gdy współpasażer w pociągu, autobusie lub samolocie, ściągnął buty. Bo przecież stopy w czasie długiej drogi powinny odpocząć - uważają wielbiciele zdejmowania obuwia w transporcie publicznym. Tyle że towarzysze podróży czują zazwyczaj w takim momencie, poza przykrym zapachem, zażenowanie.

Na początku grudnia Shaun White, trzykrotny złoty medalista olimpijski, udostępnił na swoim koncie na Instagramie krótki filmik. Sportowiec wracał z Japonii do Stanów Zjednoczonych. Osoba, która siedziała kilka foteli za snowboardzistą, postanowiła zrelaksować się w samolocie, zdjąć buty wraz ze skarpetkami i oprzeć stopy o zagłówek. Widać to wyraźnie na załączonym przez White'a materiale wideo.

Qaqwqwrqw

Pozostawanie w butach w trakcie lotu to wyraz dobrego wychowania, co dla wielu zdaje się być wiedzą nie do przyswojenia. Pracownicy linii lotniczych ostrzegają również, że na podłodze (zresztą na siedzeniach również), znajduje się wiele zarazków, które mogą mieć przykre konsekwencje dla naszej skóry, czyli wywołać nawet grzybicę. Może właśnie z tego powodu uwieczniona na poniższym zdjęciu osoba postanowiła ułożyć się w takiej pozycji?

Instagram.com
Podziel się
Instagram.com
Podziel się

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Pilot zdradza największe sekrety lądowań. Nie zdajesz sobie nawet z tego sprawy

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw