Trwa ładowanie...
dq6oiv2

Wakacje - idealny moment na zdobycie nowych fanów na Instagramie

Kochasz podróżować, a swoimi zdjęciami z wyjazdu lubisz dzielić się na Instagramie? Jest kilka sposobów, aby więcej osób zainteresowało się twoimi postami. Wszystkie zostały przetestowane przez użytkowników popularnego serwisu fotograficznego .
Share
Wakacje - idealny moment na zdobycie nowych fanów na Instagramie
Źródło: Shutterstock.com
dq6oiv2

Basen na bogato

Zdjęcia w basenach wydają ci się denne, a tzw. baseny bez krawędzi przereklamowane? Jednak takie fotografie cieszą się dużą popularnością, a efekt może być piorunujący. Przekonała się o tym Bella Hadid, która dzięki temu jednemu postowi zdobyła kilkadziesiąt tysięcy nowych fanów. Natomiast samo zdjęcie polubiło ponad 226 tys. osób. Jeden z najbardziej znanych tego typu basenów na świecie, Marina Bay Sands, znajduje się w Singapurze. Codziennie setki instagramowiczów wrzucają stąd zdjęcia na swój profil.

Celny skok

Z reguły wolimy zdjęcia spontaniczne, z duszą, niż takie, do których ktoś przez godzinę pozował. Jak przekonuje dziennikarka "Daily Mail", Sadie Whitelocks, wystarczy znaleźć ciekawe tło, szczerze się uśmiechnąć, rozłożyć ręce i skoczyć tak wysoko, jak tylko możemy. Tego typu fotografie cieszą się na Instagramie dużą popularnością.

Podążaj za mną

Murad i Nataly Osmann z Rosji prowadzą na Instagramie profil "FolloweMeTo" (podążaj za mną). Wszystkie ich zdjęcia są bardzo charakterystyczne i przedstawiają Nataly, która zmierza przed siebie. Dzięki pięknym widokom i umiejętnej obróbce zdjęć parę obserwuje już ponad 4,6 mln osób.

Skrajna lokalizacja

Wykonanie tego typu zdjęć wymaga albo odwagi, albo sprytu - czasami fotografia tylko sprawia wrażenie uchwyconej w niebezpiecznym miejscu. Jednym z najlepszych przykładów, że warto szukać oryginalnych ujęć, jest instagramowicz hannes_becket, którego jedno ze zdjęć zdobyło ponad 54 tys. "lajków".

Wybierasz się w podróż? Uważaj na granicy

Joga

Masz dobrą kondycję? Uprawiasz jogę i jesteś w rajskim zakątku świata? To idealna kombinacja, aby zrobić zdjęcie, które może zwrócić uwagę tysięcy osób. Poniższa fotografia użytkowniczki Gisele Bündchen zdobyła ponad 200 tys. polubień.

Plaża

Nic tak nie przyciąga uwagi, jak zadbane ciało w stroju kąpielowym. Jeśli dodamy do tego piękną plażę i ciekawy, nietypowy strój kąpielowy, to liczba polubień może wzrosnąć w błyskawicznym tempie. Oczywiście ważnym elementem jest też dodanie odpowiednich tagów.

Zachód słońca

Są romantyczne, wyzwalają pozytywne emocje i inspirują. Bez względu na to, gdzie je zrobimy, zdjęcia z zachodami słońca przyciągają uwagę.

dq6oiv2

Podziel się opinią

Share
dq6oiv2
dq6oiv2