ycipk-21di1p

Wakacje - idealny moment na zdobycie nowych fanów na Instagramie

Kochasz podróżować, a swoimi zdjęciami z wyjazdu lubisz dzielić się na Instagramie? Jest kilka sposobów, aby więcej osób zainteresowało się twoimi postami. Wszystkie zostały przetestowane przez użytkowników popularnego serwisu fotograficznego .
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wakacje - idealny moment na zdobycie nowych fanów na Instagramie
(Shutterstock.com)
ycipk-21di1p

Basen na bogato

Zdjęcia w basenach wydają ci się denne, a tzw. baseny bez krawędzi przereklamowane? Jednak takie fotografie cieszą się dużą popularnością, a efekt może być piorunujący. Przekonała się o tym Bella Hadid, która dzięki temu jednemu postowi zdobyła kilkadziesiąt tysięcy nowych fanów. Natomiast samo zdjęcie polubiło ponad 226 tys. osób. Jeden z najbardziej znanych tego typu basenów na świecie, Marina Bay Sands, znajduje się w Singapurze. Codziennie setki instagramowiczów wrzucają stąd zdjęcia na swój profil.

ycipk-21di1p

Celny skok

Z reguły wolimy zdjęcia spontaniczne, z duszą, niż takie, do których ktoś przez godzinę pozował. Jak przekonuje dziennikarka "Daily Mail", Sadie Whitelocks, wystarczy znaleźć ciekawe tło, szczerze się uśmiechnąć, rozłożyć ręce i skoczyć tak wysoko, jak tylko możemy. Tego typu fotografie cieszą się na Instagramie dużą popularnością.

Podążaj za mną

ycipk-21di1p

Murad i Nataly Osmann z Rosji prowadzą na Instagramie profil "FolloweMeTo" (podążaj za mną). Wszystkie ich zdjęcia są bardzo charakterystyczne i przedstawiają Nataly, która zmierza przed siebie. Dzięki pięknym widokom i umiejętnej obróbce zdjęć parę obserwuje już ponad 4,6 mln osób.

Skrajna lokalizacja

Wykonanie tego typu zdjęć wymaga albo odwagi, albo sprytu - czasami fotografia tylko sprawia wrażenie uchwyconej w niebezpiecznym miejscu. Jednym z najlepszych przykładów, że warto szukać oryginalnych ujęć, jest instagramowicz hannes_becket, którego jedno ze zdjęć zdobyło ponad 54 tys. "lajków".

ycipk-21di1p

Wybierasz się w podróż? Uważaj na granicy

Joga

ycipk-21di1p

Masz dobrą kondycję? Uprawiasz jogę i jesteś w rajskim zakątku świata? To idealna kombinacja, aby zrobić zdjęcie, które może zwrócić uwagę tysięcy osób. Poniższa fotografia użytkowniczki Gisele Bündchen zdobyła ponad 200 tys. polubień.

Plaża

Nic tak nie przyciąga uwagi, jak zadbane ciało w stroju kąpielowym. Jeśli dodamy do tego piękną plażę i ciekawy, nietypowy strój kąpielowy, to liczba polubień może wzrosnąć w błyskawicznym tempie. Oczywiście ważnym elementem jest też dodanie odpowiednich tagów.

ycipk-21di1p

Zachód słońca

Są romantyczne, wyzwalają pozytywne emocje i inspirują. Bez względu na to, gdzie je zrobimy, zdjęcia z zachodami słońca przyciągają uwagę.

ycipk-21di1p
ycipk-21di1p
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-21di1p